میزبانی از روزه داران در «شهر امید»

خونویی در خصوص نقاط برگزاری برنامه «شهر امید» در تهران اضافه کرد: همچنین در باغ کتاب هر روز از ساعت 16 تا 24 برنامه‌های متنوعی در سه بخش بازی‌ها، غرفه‌ها و استیج در راستای علایق کودکان و نوجوانان اجرا می‌شود و به طور کلی فضایی شاد و مفرح برای خانواده‌ها فراهم شده است.

وی افزود: در این ویژه برنامه که در 6 نقطه شهر تهران طراحی شده است، برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در راستای پر کردن اوقات فراغت خانواده ها در شب های ماه مبارک رمضان تدارک دیده شده است.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ادامه داد: در بخش میدانی نیز 150 غرفه پیش‌بینی شده که محصولات فرهنگی و صنایع دستی، محصولات غذایی و پوشاک اقوام گوناگون در آن عرضه می‌شود و تلاش شده بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات در اختیار شهروندان قرار گیرد. این غرفه‌ها هر روز از ساعت 16 تا 23 فعال خواهند بود.

انتهای پیام//

وی گفت: بخش بازی‌ها شامل بازی های رومیزی، دیجیتال و بازی های کنسولی است. همچنین غرفه‌های متنوع عرضه محصولات فرهنگی و کالاهای مرتبط با نوجوانان و غرفه‌های عرضه خوراکی و نوشیدنی برای افطار در نظر گرفته شده است. در بخش استیج نیز هر روز از ساعت 17 تا 24 برنامه های فرهنگی و هنری برگزار می شود.

خونویی در پایان شماره 1837 را برای دسترسی هرچه بهتر به جزییات برنامه های «شهر امید» عنوان کرد و گفت: علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت farhangsara.ir مراجعه کنند.

بخوانید:  برگزاری همایش جوان،کارآفرینی و اشتغال در شهرستان فامنین

همچنین بازی های محلی در ساحل های شنی دریاچه شهدای خلیج فارس برای سرگرمی کودکان و خانواده ها طراحی شده است.

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ادامه داد: در فرهنگسراهای اشراق، بهمن، تهران و ولاء همه روزه تا پایان ماه مبارک رمضان، برنامه های نوروزی شامل برپایی غرفه های سرگرمی و کودک، برنامه های میدانی و ویژه برنامه های افطار اجرا می شود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ حمیدرضا خونویی معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با اعلام این خبر گفت: همزمان با فرا رسیدن نوروز و ماه مبارک رمضان، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ویژه برنامه «شهر امید» را با هدف ارتقا روحیه نشاط شهروندی و با میزبانی از روزه داران برگزار می کند.

وی با اشاره به برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری در تنب بزرگ دریاچه شهدای خلیج فارس بیان کرد: بخش استیج جشنواره «شهر امید» از ساعت 20 تا 23 با اجرای برنامه‌های متنوع میزبان مخاطبان کودک و بزرگسال است که از جمله این برنامه‌ها می‌توان به اجرای موسیقی اقوام، کتابخوانی، برگزاری مسابقه برای حاضران، برنامه ویژه کودکان و… اشاره کرد. همچنین هر روز تعدادی از هنرمندان و خوانندگان مطرح کشور با حضور در جشنواره به اجرای موسیقی خواهند پرداخت.


آیا این خبر مفید بود؟

خونویی از اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در دریاچه شهدای خلیج فارس خبر داد و گفت: دریاچه شهدای خلیج فارس در سه نقطه این دریاچه از ساعاتی قبل از اذان مغرب میزبان شهروندان است که در مقبره الشهدا از ساعت 16 برنامه های مذهبی و معنوی از جمله جزخوانی قرآن، مناجات خوانی و روایتگری در نظر گرفته شده است. همچنین در همین مکان در لحظه افطار با مراسم نماز جماعت و افطاری ساده میزبان روزه داران هستیم.

بخوانید:  تمهیدات ترافیکی روز قدس در ارومیه