میزبانی از مسابقات کشوری به رشد و پیشرفت وزنه برداری کمک می کند


میزبانی از مسابقات کشوری به رشد و پیشرفت وزنه برداری کمک می کند

رئیس اداره ورزش و جوانان تاکستان گفت:با میزبانی از مسابقات کشوری شاهد رشد و توسعه بیشتر رته وزنه برداری در استان خواهیم بود.

علی رحمانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی برنا از قزوین گفت: از ماه گذشته پیشنهاد خود را برای میزبانی از مسابقات قهرمانی جوانان کشور به فدراسیون وزنه برداری ارائه دادیم و خوشبختانه با درخواست تاکستان موافق شد.

وی تصریح کرد: پس از بازدید سرپرست و دبیرکلی فدراسیون وزنه برداری با شرایط میزبانی تاکستان برای برگزاری رقابت های کشوری موافقت شد.

وزنه+برداری+جوانان

رحمانی افزود: امیدوارم توانسته باشیم میزبان شایسته ای برای همه قهرمانان وزنه برداری کشور در مدت زمان برگزاری رقابت های کشور باشیم. 

رئیس اداره ورزش و جوانان تاکستان یادآورشد: خوشبختانه در جریان برگزاری مسابقات وزنه برداری جوانان کشور شاهد شکسته شدن چند رکورد در دسته های مخالف به ویژه فوق سنگین بودیم که افتخار این رکورد زنی در شهرستان تاکستان ثبت شد.

photo_2023-01-15_20-14-58

رحمانی عنوان کرد: در زمان برگزاری مسابقات شاهد حضور قهرمانان بزرگ جهان و المپیک از جمله حسین رضا زاده دارنده دو نشان طلای المیپک، بهداد سلیمی دارنده دو نشان طلا و نقره المپیک و سجاد انوشیروانی و نواب نصیر شلال دارندگان نشان نقره المپیک و برخی دیگر از قهرمانان جهان و المپیک در سالن والفجر ورزشگاه  ۱۵ خرداد تاکستان بودیم که این میزبانی برای ورزشکاران تاکستانی افتخار بزرگی بود.

وی تصریح کرد: این میزبانی تجربه ارزشمندی بود و بدون تردید در رشد و شکوفایی رشته وزنه برداری در منطقه موثر خواهد بود.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع