می توانستیم در مقابل پیکان پیروز میدان باشیم/ تعطیلات لیگ به تیمها آسیب می زند

 وی اضافه کرد: وقتی لیگ تعطیل می شود حفظ کردن روحیه و انگیزه بازیکنان سخت است برای نمونه در همین تعطیلات اخیر پنج بازیکن تیم ما آسیب دیدند که امیدوارم تعطیلات نباشد و الان لیگ ۱۴ روز تعطیل شده که سخت است و به نظرم بازیکنانی که آقای قلعه نویی دعوت می‌کنند بیشتر لژیونر هستند.  

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛  سعید دقیقی، سرمربی تیم شمس آذر قزوین پس از تساوی یک بر یک در مقابل تیم پیکان اظهارداشت: چمن زمین بازی بسیار عالی بود و بخوبی آماده شده بود که جای تشکر دارد و ما هم می‌دانستیم بازی سختی داریم و پیکان تیم خطرناکی است که توانستند روی یک ضد حمله به یک کرنر برسند و گل زیبایی زدند و به نظرم سامان نریمان جهان مزد تلاش خودش را گرفت. 

شمس آذر تیم مظلومی است/ تعطیلی لیگ به تیم ما آسیب زده است

سرمربی شمس آذر درمورد احتمال تعطیلی بلندمدت مسابقات لیگ برتر نیز اظهارداشت: برای مربی تیم ملی جناب آقای قلعه نویی آرزوی موفقیت می کنم اما باید اذعان کرد امسال تعطیلی لیگ بیشتر از حد معمول بوده و در این وضعیت تیم‌هایی که توان مالی مناسبی ندارند مانند شمس آذر بیشترآسیب می بینند.

وی اضافه کرد: همیشه به دنبال ارائه بهترین بازی و تثبیت جایگاه خود در لیگ هستیم و هر بازی را مانند فینال می دانیم و امروز هم ششمین بازی خارج از خانه این فصل را برگزار کردیم و به خاطر تعطیلات دو برابر بازی‌های خانگی، خارج از خانه بازی کردیم. امیدواریم که بتوانیم بدون این که مغرور شویم بازی‌های بعدی را نیز با کیفیت ارائه کنیم.  

بخوانید:  مدیر عامل هلال احمر استان گلستان: هیچ خسارت جانی و مالی در مورد زلزله آق قلا استان گلستان گزارش نشده است

وی اضافه کرد: خیلی تلاش کردیم و اگر درخشش خوب دروازه بان حریف نبود در همان نیمه اول می توانستیم گل مساوی را بزنیم.

دقیقی تصریح کرد: به هر حال تیم پیکان با تعویض می خواست روند بازی را کنترل کند ولی ما هم فشار آوردیم و در یک کار تیمی توانستیم به گل برسیم و اگر انگیزه بازیکنان ما بیشتر بود حتما پیروز میدان می شدیم اما هر دو تیم بلزی برابری داشتند و شانس پیروزی هر دو یکسان بود.

انتهای پیاممنبع

دقیقی در خصوص ضربه پنالتی که برخی اعتقاد داشتند داور برای پیکان نگرفت اظهارداشت: برخورد دو بازیکن خیلی معمولی بود و من هم کارشناس داوری نیستم اما در مجموع داور قضاوت خوبی داشت و ما در بازی‌های گذشته شاید به نظر کارشناسان از داوری متضرر شدیم اما داوری امروز خوب بود. 

دقیقی در پاسخ به جایگاه تیم شمس آذر در این فصل گفت: تیم ما خیلی مظلوم است زیرا به معنای واقعی بخش خصوصی هستیم که با تیم‌های به ظاهر خصوصی اما متمول بازی می‌کنیم و در این شرایط فصل را با سه امتیاز منفی شروع کردیم و در تمام بازی‌ها شایسته بودیم اما با اشتباهات سهوی داوری حق خود را نگرفتیم.