می توانستیم مقابل پرسپولیس باهوش تر بازی کنیم


فرزاد خسین خانی در نشست خبری

می توانستیم مقابل پرسپولیس باهوش تر بازی کنیم

سرمربی مس کرمان در نشست خبری تیمش برابر پرسپولیس گفت:می‌توانستیم باهوش‌تر بازی کنیم و در کار دفاعی مخصوصا در نیمه دوم هوشیارتر عمل کنیم.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ فرزاد حسین خانی در نشست خبری پس از شکست مقابل پرسپولیس در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال گفت: بازی با پرسپولیس همیشه جذابیت‌های خاص خودش را دارد. بچه‌های ما عملکرد خوبی داشتند. می‌توانستیم باهوش‌تر بازی کنیم و در کار دفاعی مخصوصا در نیمه دوم هوشیارتر عمل کنیم.

حسین‌خانی ادامه داد: من فکر می‌کنم بازی جذابی بود و در بحث تاکتیکی می‌دانستیم تعویض‌های پرسپولیس چه خواهد بود. بازی‌خوانی خوبی داشتیم و بر همان اساس هم به بچه‌هایمان وظیفه داده بودیم. متاسفانه اسیر آن اتفاق شدیم و می‌توانستیم با تمرکز بیشتر بازنده بازی نباشیم.

سرمربی مس در خصوص جایگاه تیمش گفت: از جایگاه تیمم راضی نیستم. با اینکه ما تازه به لیگ برتر رسیدیم ولی عملکرد بازیکنان ما در بازی‌ها می‌توانست همراه با امتیازات بیشتر باشد و در جدول جایگاه بهتری داشته باشیم. تا این لحظه که من با شما صحبت می‌کنم، همیشه ما روی بد فوتبال را دیدیم.

وی ادامه داد: در انتهای جدول هم تیم‌هایی که اسیر یک سری بحران‌هایی شدند، خواهشا به آن بپردازید که تیم‌ها چگونه خودشان را از بحران خارج کردند. ما از روز اول یک صحنه داوری که خیلی بزرگش کردند، یک صحنه آفساید خط رو خط در بازی با فولاد بود که آن هم معلوم نبود که نتیجه آن توپ چه می‌شد.

سرمربی مس کرمان اظهار داشت: شما حالا تیم‌های دیگر را نگاه کنید. کمک داورها نمی‌دانند چگونه پرچم می‌زنند. یک تیم به بحران می‌خورد و هفته بعد 5 آفساید برایشان می‌گیرند. ما در بازی با رقیبمان در یک صحنه 100 درصد و هزار درصد آفساید بوده ولی برنامه‌های تلویزیونی ما اصلا به آن نپرداختند. خیلی راحت از آن گذشتند. به نظرم کمیته انضباطی ما به این مسائل ورود کند تا در شرایط برابر تیم‌ها رقابت کنند.

حسین خانی در خصوص تعطیلات لیگ گفت: مطمئنا با برنامه‌ریزی که با باشگاه انجام دادیم حداقل 3 سهمیه آزادمان را حتما اضافه می‌کنیم که من فکر می‌کنم یکی از آنها امروز رونمایی شد. یکی دیگر نیز ویزایش صادر شده و به زودی به ما ملحق می‌شود. این بدین معنا نخواهد بود که ما از بازیکنانمان راضی نباشیم. ما بر اساس هزینه‌ای کردیم و اهدافی که دنبالش هستیم بازیکنان خوب کار کردند ولی می‌توانستیم با همین بازیکنان در نتیجه‌گیری بهتر کار کنیم. البته به نظرم بی‌تجربگی علت اصلی عدم نتیجه‌گیری ما بود. من فکر می‌کنم در این تعطیلات می‌توانیم نقاط ضعف خود را حتما تقویت کنیم.

 انتهای پیام / / 

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع