می توانستیم مقابل پرسپولیس باهوش تر بازی کنیم

سرمربی مس کرمان در نشست خبری تیمش برابر پرسپولیس گفت:می‌توانستیم باهوش‌تر بازی کنیم و در کار دفاعی مخصوصا در نیمه دوم هوشیارتر عمل کنیم.

سرمربی مس در خصوص جایگاه تیمش گفت: از جایگاه تیمم راضی نیستم. با اینکه ما تازه به لیگ برتر رسیدیم ولی عملکرد بازیکنان ما در بازی‌ها می‌توانست همراه با امتیازات بیشتر باشد و در جدول جایگاه بهتری داشته باشیم. تا این لحظه که من با شما صحبت می‌کنم، همیشه ما روی بد فوتبال را دیدیم.


|

می توانستیم مقابل پرسپولیس باهوش تر بازی کنیم
آیا این خبر مفید بود؟


فرزاد خسین خانی در نشست خبری





منبع


 

حسین خانی در خصوص تعطیلات لیگ گفت: مطمئنا با برنامه‌ریزی که با باشگاه انجام دادیم حداقل 3 سهمیه آزادمان را حتما اضافه می‌کنیم که من فکر می‌کنم یکی از آنها امروز رونمایی شد. یکی دیگر نیز ویزایش صادر شده و به زودی به ما ملحق می‌شود. این بدین معنا نخواهد بود که ما از بازیکنانمان راضی نباشیم. ما بر اساس هزینه‌ای کردیم و اهدافی که دنبالش هستیم بازیکنان خوب کار کردند ولی می‌توانستیم با همین بازیکنان در نتیجه‌گیری بهتر کار کنیم. البته به نظرم بی‌تجربگی علت اصلی عدم نتیجه‌گیری ما بود. من فکر می‌کنم در این تعطیلات می‌توانیم نقاط ضعف خود را حتما تقویت کنیم.

 انتهای پیام / / 

به گزارش خبرگزاری برنا؛ فرزاد حسین خانی در نشست خبری پس از شکست مقابل پرسپولیس در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال گفت: بازی با پرسپولیس همیشه جذابیت‌های خاص خودش را دارد. بچه‌های ما عملکرد خوبی داشتند. می‌توانستیم باهوش‌تر بازی کنیم و در کار دفاعی مخصوصا در نیمه دوم هوشیارتر عمل کنیم.