ناهماهنگی مدافعان پرسپولیس عجیب بود/ تیم گل‌محمدی پیروزی مهمی را به دست آورد


حمید درخشان: ناهماهنگی مدافعان پرسپولیس عجیب بود/   تیم گل‌محمدی پیروزی مهمی را به دست آورد

وی در مورد روند فنی دیدار تاکید کرد: یکسری اشکالات در تیم به خصوص ساختار دفاعی تیم در این بازی به چشم آمد که تعجب آور بود اما در نهایت مهم برد پرسپولیس بود. در این دیدار یک مقدار آشفتگی در خط دفاعی اتفاق افتاد و گلی که تیم دریافت کرد روی ناهماهنگی بین دروازه‌بان و مدافعان بود که شکل گرفت اما تیم پرسپولیس توانست پس از این گل با مدیریت خوب خود خیلی زود به گل رسیده و با تساوی به رختکن برود.

درخشان ضمن تمجید از شرایط خوب نفت در این دیدار به خبرنگار برنا گفت: نفت در این بازی نمایش خوبی را از خود ارائه داد و توانست برابر پرسپولیس بازی قابل دفاعی را انجام بدهد. تجربه پرسپولیس به این تیم کمک کرد تا نتیجه را به نفع خود رقم زده و سه امتیاز این بازی را از آن خود کند.


انتهای پیام//   

منبع

حمید درخشان، پیشکسوت پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به بازی پرسپولیس در آبادان برابر صنعت نفت اظهار داشت: پرسپولیس در این بازی نمایش خوبی از خود ارائه داد و مزد تلاش خود را گرفت. اگرچه گل زودهنگام و ساده ای را دریافت کرد اما تیم توانست در ادامه با استفاده از تجربه بالای خود و توان فنی بازیکنان به پیروزی ارزشمندی در آبادان دست پیدا کند.


|


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف