ناهماهنگی مدافعان پرسپولیس عجیب بود/ تیم گل‌محمدی پیروزی مهمی را به دست آوردحمید درخشان: ناهماهنگی مدافعان پرسپولیس عجیب بود/   تیم گل‌محمدی پیروزی مهمی را به دست آورد
آیا این خبر مفید بود؟

حمید درخشان، پیشکسوت پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به بازی پرسپولیس در آبادان برابر صنعت نفت اظهار داشت: پرسپولیس در این بازی نمایش خوبی از خود ارائه داد و مزد تلاش خود را گرفت. اگرچه گل زودهنگام و ساده ای را دریافت کرد اما تیم توانست در ادامه با استفاده از تجربه بالای خود و توان فنی بازیکنان به پیروزی ارزشمندی در آبادان دست پیدا کند.

سرمربی پیشین پرسپولیس در مورد این که آیا پریرا، مهاجم برزیلی سرخ‌ها می‌تواند در ادامه فصل در خط حمله به این تیم کمک کند، تصریح کرد: ما شرایط این بازیکن را نمی دانیم و باید کادر فنی آن را مورد بررسی قرار دهد اما آنچه مشخص است این است که این بازیکن با توجه به کارنامه‌اش از استانداردهای لازم برخوردار است و می تواند زود شرایط ایده آل برای کمک به پرسپولیس را به دست آورد. وضعیت پریرا در حال حاضر دقیقا مثل اتفاقی بود که برای لوکادیا افتاد که در شروع حضورش در تیم پرسپولیس کمی اضافه وزن و ناهماهنگی با تیم داشت اما در نهایت موفق شد خود را با شرایط حضور در پرسپولیس وفق دهد.


منبع

درخشان ضمن تمجید از شرایط خوب نفت در این دیدار به خبرنگار برنا گفت: نفت در این بازی نمایش خوبی را از خود ارائه داد و توانست برابر پرسپولیس بازی قابل دفاعی را انجام بدهد. تجربه پرسپولیس به این تیم کمک کرد تا نتیجه را به نفع خود رقم زده و سه امتیاز این بازی را از آن خود کند.

بخوانید:  منتظر بارندگی امروز و فردا در تهران باشید/ افزایش دمای پایتخت از پنجشنبه