نباید به دنبال حذف سرمایه‌های ملی باشیم

براری در پاسخ به این پرسش که آیا تضمینی وجود دارد که کیانوش رستمی بتواند مدال المپیک بگیرد؟ توضیح داد: مطمئن باشید با توجه به شرایط آسانی که در وزن کیانوش رستمی وجود دارد او یکی از شانس‌های 100 درصدی ما برای کسب مدال است. یک سال تا المپیک زمان باقی است او حتما می‌تواند به آن آمادگی که لازم دارد برسد.


|

مربی سابق تیم ملی در ادامه درخصوص حذف کیانوش رستمی از لیست اعزام به مسابقات جهانی گفت: من با کیانوش تلفنی صحبت کردم یکسری صحبت‌هایی مطرح شد که جای تامل داشت اما در کل از کادر فنی می‌خواهم که در این خصوص تجدید نظر کنند و به این ورزشکار فرصت دوباره بدهند. کیانوش سرمایه ملی ماست و نباید به این راحتی این سرمایه‌ها سوزانده شوند. در گذشته یکسری اختلاف‌ها و کج روی‌ها بوده که نباید این اختلاف‌ها باعث به وجود آمدن این شرایط شود. ما نباید به دنبال حذف سرمایه‌ها باشیم.

منبع

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

وی با اشاره به رکوردهای ثبت شده در مسابقات اخیر رکوردگیری، توضیح داد: ببینید همین حالا ما دو رویداد مهم مسابقات جهانی ریاض که گزینشی المپیک است را داریم و در کنار آن بازی‌های آسیایی که باز برای ما با اهمیت است اما نتایج مسابقات اخیر و رکوردهای به ثبت رسیده کمی جای نگرانی دارد. در برخی از اوزان ما به قدری عقب هستیم که برای جبران این عقب ماندگی نیاز به 2 سال زمان داریم. همه این موارد باید روی کاغذ پیاده شود و برای برطرف کردنش دنبال راه حل باشیم. مسابقات جهانی عربستان امسال شاید با همه مسابقات فرق داشته باشد چون سهمیه المپیک را در پی دارد همه تیم‌ها با آمادگی بالا خواهند آمد اگر از همین امروز به فکر پر کردن ضعف‌ها نباشیم نهایتا در این مسابقات به دو مدال دست پیدا کنیم.

بخوانید:  دومین گوساله گوزن زرد در ارسنجان متولد شد


مربی سابق تیم ملی وزنه برداری: نباید به دنبال حذف سرمایه‌های ملی باشیم محمدرضا براری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، درخصوص شرایط رشته وزنه‌برداری برای حضور در المپیک پاریس گفت: آنچه که پر واضح است کادر فنی تلاشش را می‌کند هم نصیر شلال و هم دیگر دوستان، فدراسیون هم پای کار است تا تیم به آمادگی برسد. ولی کنار همه این اقدامات ما باید تیم پایه را فعال کنیم در برخی از استان‌ها سالن وزنه برداری و یا سالن مدرن نداریم. پشتوانه این رشته المپیکی باید درست شود. کل سرمایه وزنه برداری ما همین چند نفر هستند. نباید این چنین باشد ما باید از حالا به فکر آینده نزدیک باشیم.