نباید زحمات بازیکنان قدیمی نادیده گرفته شود

وی درباره نقل و انتقالات نیم‌فصل پرسپولیس عنوان کرد: یکی از بهترین نیم‌فصل‌ها بود و تیم خریدهای خوبی داشت که هم به پرسپولیس اعتماد به نفس داد و هم تیم‌مان پرمهره شد. امیدوارم به بهترین نحو از بازیکنان استفاده کنیم چون زمانی که یک تیم بازیکن زیاد هم داشته باشد اگر نتواند خوب از آنها استفاده کند ممکن است مشکلاتی را به وجود بیاورد. 2 هفته پیش هم بعد از شکست مقابل آلومینیوم به هواداران قول دادم که تیم ما برمی‌گردد، ما بازیکنانی داریم که همه وجودشان را برای تیم می‌گذارند. در دو هفته گذشته هم قشنگ بازی کردیم و هم 6 امتیاز مهم گرفتیم.

امیری درباره عدم حضور بانوان در ورزشگاه فولادشهر خاطرنشان کرد: همیشه اعتقاد دارم که حضور بانوان باعث شور و نشاط می‌شود، نه تنها در ورزشگاه‌ها بلکه حضور بانوان در خانه هم باعث شور و نشاط است. امیدوارم تمهیداتی ایجاد شود که در تمام ورزشگاه‌ها شاهد حضور بانوان باشیم.

هافبک پرسپولیس درباره پرداختی‌های باشگاه گفت: یک تشکر از باشگاه داریم بابت اینکه بازیکنان خوبی را برای تیم جذب کرد تا تیم‌مان قوی‌تر شود، ولی نباید زحمات بازیکنانی که از 8 سال تا 12 سال گذشته در این تیم زحمت می‌کشند را نادیده بگیریم. تا اینجا بازیکنان ما 35 درصد پول گرفته‌اند. اصلا زیبنده باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس نیست که من بازیکن بگویم که طلب سال گذشته و 2 فصل پیش را هنوز دریافت نکرده‌ایم.

امیری افزود: تورم وجود دارد و بازیکنان هم روی مبلغ قراردادشان حساب می‌کنند. همه بازیکنان این درخواست را دارند که دغدغه بازیکنان را کمتر کنند. هواداران به جز پیروزی و 3 امتیاز از تیم ما انتظاری ندارد و باید همه چیز فراهم باشد تا بازیکنان با خیال راحت بازی کند. امیدوارم مدیران صحبت کنند و یک دلگرمی به بازیکنان بدهند و این حس را ما درک کنیم که می‌خواهند تیم ما با هم یکدل باشد تا اتفاقات خوبی را رقم بزند. همه چیز نقل و انتقالات نیست، در 7،8 سال گذشته جزء بهترین سال‌های پرسپولیس بوده و نیاز است که بازیکنانی که زحمت کشیدند نهایت احترام را ببینند.

بخوانید:  هدف تروریست‌ها، تنها جنایت و ارعاب نیست بلکه سعی در دودستگی و شکاف در ملت دارند

به گزارش خبرگزاری برنا، وحید امیری پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس برابر ذوب‌آهن گفت: می‌دانستیم بازی سختی مقابل تیم ربیعی داریم. ذوب‌آهن در نیم‌فصل اول هم در آزادی ما را اذیت کرده بود ولی بچه‌های تیم از اول بازی نشان دادند که تیم برتر و به دنبال 3 امتیاز هستند. بازی می‌توانست اتفاقات دیگری هم داشته باشد ولی خداراشکر با یک بازی قشنگ و پرموقعیت با 3 امتیاز برای ما توام شد.

انتهای پیام/منبع