نبرد دیدنی در ورزشگاه آزادی


پرسپولیس- مس کرمان

نبرد دیدنی در ورزشگاه آزادی

پرسپولیس و مس کرمان بازی یازدهم خود در لیگ بیست و دوم را با انگیزه‌های زیادی برگزار می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال پرسپولیس تهران در یازدهمین بازی خود در فصل جاری لیگ برتر عصر امروز در استادیوم آزادی برای پیروزی دیگری تلاش می کند.

شاگردان گل محمدی پس از برد مهم در بازی خارج از خانه خود مقابل ملوان انزلی حالا برای کسب نتیجه ای خوب در بازی خانگی برابر یکی دیگر از تیم های تازه وارد لیگ جدال مهمی را پیش روی خود می بینند.

اگرچه نمایش قرمزها در انزلی انتقاداتی را برای سرخ ها همراه داشت اما برد مهم این تیم روبروی ملوان باعث شد اتفاق خوبی در این دیدار برای پرسپولیس رقم خورده و با کسب هر سه امتیاز این دیدار و با دو امتیاز بیشتر از جدی ترین رقیب خود در جدول همچنان به صدرنشینی در این فصل ادامه دهند.

پرسپولیس در حالی خود را برای مصاف با مس کرمان آماده می کند که حریف سرخ پوشان در دیدار امروز در بازی قبل خود در تقابل با تیم پایین جدولی صنعت نفت آبادان با برتری دو بر صفر موفق شد پیروزی ارزشمند و روحیه بخشی را به دست آورده و با شارژ روحی و روانی ویژه خود را برای تقابل با یکی از اصلی ترین مدعیان قهرمانی در فصل جاری مهیا کنند.

پیش بینی می شود کادر فنی پرسپولیس برای این دیدار با کمترین تغییر ممکن در مقایسه با بازی برابر  تیم ملوان، تیمش را راهی مستطیل سبز کند تا به زعم فوتبالی ها، یحیی برای تقابل روبروی مس و شاگردان فرزاد حسین خانی به ترکیب تیم برنده اش در یکی دو بازی اخیر دست نزند.

در آن سوی میدان جوانان کم تجربه ولی با انگیزه فرزاد حسین خانی امیدوار هستند در دیدار سخت و مهم برابر صدرنشین فعلی لیگ برتر بتوانند با امتیاز زمین را ترک کنند و دست خالی به کرمان بازنگردند. در چنین وضعیتی قابل انتظار است کرمانی ها با بازی تدافعی و بسته برای کسب حداقل امتیاز از این بازی، برنامه های تاکتیکی خود را برای رویارویی برابر پرسپولیس و شاگردان یحیی گل محمدی طراحی کنند. 

دیدار پرسپولیس و مس کرمان امروز از ساعت 17 به میزبانی شاگردان گل محمدی در استادیوم آزادی برگزار می شود. عباس راکی، علیرضا ایلدروم، مهدی سیفی و سعاد وفاپیشه تیم داوری این دیدار را تشکیل می دهند. 

انتهای پیام//  


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع