نتایج هفته بیستم مشخص شد؛ تداوم صدرنشینی پانزده هفته‌ای لبنیات و صعود یک پله‌ای شهداب

علیرضا قریب و اسماعیل رزقی نیز به عنوان داوران اول و دوم، قضاوت این دیدار را برعهده داشت که به مدت 95 دقیقه طول کشید.

راه‌یاب ملل با هشت برد و 21 امتیاز در جایگاه یازدهم قرار دارد، باقی ماند.

شاگردان بهروز عطایی در تیم آمل با امتیازهای 27 بر 25، 26 بر 24 و 25 بر 15 سیرجان را شکست دادند تا به شانزدهمین برد خود در این رقابت‌ها دست یابند و بعد از پانزده هفته همچنان در صدر جدول باقی بمانند.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع

تیم فولاد سیرجان نیز با پذیرش این شکست، ششمین ناکامی فصل خود را تجربه کرد تا همانند دیدار رفت مغلوب لبنیات هراز شده باشد.

دیدار دور رفت دو تیم سه بر یک به سود راه‌یاب به پایان رسیده بود و شهدابی‌ها با امتیازات 25 بر 18، 25 بر 23 و 25 بر 20 این شکست را در خانه جبران کرده و انتقام سختی از حریف گرفتند.

در ششمین دیدار هفته بیستم تیم شهداب یزد مدافع عنوان قهرمانی میزبان راه‌یاب ملل مریوان بود و شاگردان محمدرضا تندروان در تیم شهداب با کسب سه امتیاز این مسابقه و شکست تیم پیکان برابر شهرداری ارومیه موفق به یک پله صعود در جدول رده‌بندی شدند و با 15 برد و 42 امتیاز در جایگاه دوم جای گرفتند.


آیا این خبر مفید بود؟

انتهای پیام // 

به گزارش  خبرگزاری برنا؛ هفته بیستم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران امروز (یکشنبه دوم بهمن) با هفت دیدار در شهرهای گنبد، ارومیه، اصفهان، آمل، رفسنجان، یزد و تهران پیگیری می‌شود.

بخوانید:  اردوگاه اسکان اضطراری در خوی برپا می‌شود

این مسابقه 88 دقیقه ادامه یافت و 1600 تماشاگر در سالن اختصاصی تیم شهداب یزد این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.

 

نادر انصاری و احمد دامغانی‌نژاد ناظران فنی و داوری این مسابقه بودند که 200 تماشاگر داشت.

اصغر درفش کاویان و علی‌اصغر حاجی کاظمی نظارت فنی و داوری این مسابقه را برعهده داشتند و امید فولادی‌وندا به عنوان داور اول و بهزاد جهانگیری به عنوان داور دوم این دیدار را قضاوت کردند. عماد جوینده بازیکن تیم راه‌یاب ملل به دلیل اعتراض به داوری کارت زرد گرفت.

در پنجمین دیدار این هفته تیم لبنیات هراز آمل در سالن پیامبر اعظم (ص) میزبان فولاد سیرجان ایرانیان بود که با شکست سه بر صفر میهمان خود همچنان در صدر جدول باقی ماند.