نخستین سالن تیراندازی در منطقه 10 افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری برنا، اولین باشگاه تیراندازی منطقه ١٠ با حضور :جواد فروغی (قهرمان المپیک تابستانی ٢٠ ٢٠)، اسماعیل عربلو(معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه)،خدیجه مهدی پور(مدیر فرهنگی هنری منطقه)،  یاسر خلیل نژاد(رییس کمیته آموزش فدراسیون) ، علی گداری(رییس کمیته مسابقات فدراسیون)، سلمان صالحی( رییس کمیته لیگ فدراسیون)، غلامرضا شیخ اکبری(رییس کمیته داوران فدراسیون)، ابراهیم حاتمیان(رییس انجمن تیراندازی فدراسیون کارگری)، حمیدرضا سقازاده(مسوول هییت تیراندازی نیروی زمینی سپاه)، دکتر بازرگان( عضو تشخیص مصلحت نظام)، خواهر بزرگوار شهید الله کرم و جمعی از پیشکسوتان و قهرمانان ملی این رشته  روز شنبه ۶ آبان ١۴٠٢، ساعت ١۵ به بهربرداری رسید.

ورزش تیر اندازی یکی از رشته های ورزشی برای پرورش تمرکز، هوش،دقت و سرعت است که علاوه بر مفرح بودن حس رقابت را در بین افراد به وجود می آورد.

جهت ثبت نام  به فرهنگسرای عطار نیشابوری واقع در میدان بریانک، خیابان شهید دعوتی، خیابان شهید امیر قلی مراجعه و یا با شماره تلفن 55716776 تماس حاصل نمایید.

دوست داران به این ورزش می‌توانید دوره‌های آموزشی تیراندازی را زیر نظر مربیان فدراسیون تیراندازی فرا گیرند و یا اینکه به‌صورت تفریحی، مهارت خود را در این رشته ورزشی بسنجند.

انتهای پیام/منبع

این باشگاه به مساحت 80 متر مربع و به صورت سالن سرپوشیده در رشته تیراندازی با ” تفنگ” و ” تپانچه بادی” با همکاری فدراسیون تیراندازی استان تهران  و زیر نظر جعفرخدابنده لو مربی بین المللی ومدرس دانشگاه، راه اندازی شده است و همه روزه از ساعت۹ الی۱۹ با ارائه تمام تجهیزات(سلاح ،ساچمه،سیبل،لباس) پذیرای علاقمندان به این رشته مفرح و جذاب خواهد بود.

بخوانید:  رسیدگی به 826 پرونده در شورای پزشکی معاونت درمان دانشگاه

پاز این رو فرهنگسرای عطار نیشابوری برای پر کردن اوقات فراغت شهروندان و با توجه به نیاز سنجی و نبود امکانات سالن تیراندازی در منطقه 10 اقدام به راه اندازی فضای آموزشی و تفریحی برای بانوان و آقایان 8 سال به بالا کرده است.