نشست فرماندار شمیرانات با ائمه جماعات شهرستان


نشست فرماندار شمیرانات با ائمه جماعات شهرستان

به مناسبت روز جهانی مسجد، نشست فرماندار شمیرانات با ائمه جماعات شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛  به مناسبت روز جهانی مسجد، نشست مجتبی ذاکریان فرماندار شمیرانات با ائمه جماعات شهرستان، روز چهارشنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین نقدی مشاور استاندار تهران در امور روحانیت، محسن مبارکی معاون سیاسی انتظامی فرماندار، حجت الاسلام والمسلمین کرمانی رئیس رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید باهنر (شمیرانات)، سرهنگ گرشاسبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جماران و جمعی از ائمه جماعات شهرستان در فرهنگسرای امام (ره) نیاوران برگزار شد.

ذاکریان ابتدای این نشست ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام گرامی‌داشت روز جهانی مسجد، از زحمات ائمه جماعات شهرستان از جمله برگزاری نشست‌های مردمی مسئولان فرمانداری و ادارات در مساجد قدردانی کرد.

وی همچنین با اشاره به اقدامات دشمن طی یک‌سال اخیر و برنامه‌های پیش‌رو آن‌ها، بر اهمیت مساله انتخابات ۱۴۰۲ بیش از دیگر انتخابات تاکید کرد و گفت: بی‌شک یکی از اهداف دشمن، برهم ریختن امنیت، سلامت و کاهش مشارکت انتخابات سال جاری است‌؛ لذا این انتخابات، بیش از دیگر دوره‌ها برای ما اهمیت دارد.

 نماینده عالی دولت در شمیرانات‌، ثبت‌نام بیش از ۱۲ هزار و ۴۰۰ نفر در حوزه انتخابیه استان تهران طی ۷ روز مهلت پیش‌ثبت‌نام را امیدبخش دانست و اظهار داشت: برداشت اولیه از این آمار، آن است که نخبگان و وابستگان به اقشار و گروه‌های مختلف اثرگذار در جامعه، نسبت به انتخابات دغدغه داشته و وارد میدان شده‌اند که بسیار حائز اهمیت است.

بخوانید:  ضرورت پایان دادن به آپارتاید و نژاد پرستی در فلسطین اشغالی به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است

ذاکریان خاطرنشان کرد: دست اندرکاران اجرایی انتخابات، چه در نظارت و چه در اجرا، به دنبال راهکارهایی برای تسهیل فرآیند اخذ رای هستند و اهتمام بر آن است تمرکز رای‌گیری و شعب اخذ رای در مساجد باشد.

 وی با اشاره به لزوم اهتمام بیش از پیش به امنیت و سلامت برگزاری انتخابات با توجه به برنامه‌های دشمن، مساجد را امن‌ترین نقاط برای فرآیند رای‌گیری دانست و بیان داشت: امید است با تعامل و همکاری مجموعه مساجد، انتخاباتی شایسته در شهرستان شمیرانات رقم بخورد.

 

عکاس: امین عطارنژاد


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع