نظرسنجی سازمان لیگ از باشگاه‌ها؛ دو پیشنهاد برای ادامه لیگ برتر مردان


نظرسنجی سازمان لیگ از باشگاه‌ها؛ دو پیشنهاد برای ادامه لیگ برتر مردان

سازمان لیگ فدراسیون والیبال به احترام جایگاه باشگاه‌ها و برای نحوه ادامه لیگ برتر مردان، دو پیشنهاد ارائه کرد تا بر اساس نظرات تیم‌ها، یک روش را انتخاب شود.

به گزارش خبرگزاری برنا، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان ایران به دلیل حضور تیم ملی نوجوانان ایران در مسابقات منطقه مرکزی آسیا و تیم باشگاه پیکان در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های جهان به میزبانی کشور برزیل بعد از برگزاری هفته دهم (25 آبان) تعطیل شد.

سازمان لیگ فدراسیون والیبال به احترام جایگاه باشگاه‌ها اقدام به نظرسنجی در خصوص نحوه برگزاری ادامه این مسابقات کرد و دو روش برای ادامه مسابقات پیشنهاد کرد تا باشگاه‌ها به صورت مکتوب تا روز شنبه پنجم آذرماه نظرات خود را اعلام کنند تا پس از احصاء نتایج بر مبنای اصل خرد جمعی یک مدل انتخاب و اجرا شود.

دو روش پیشنهادی سازمان لیگ برای ادامه لیگ برتر مردان سال 1401 به قرار زیر است:

** روش اول:

هفته دهم لیگ برتر مردان پایان دور رفت این رقابت‌ها محسوب شود. بدیهی است فصل نقل و انتقالات لیگ برتر مردان سال ۱۴۰۱ آغاز شده است و تا آغاز هفته یازدهم (۲۷ آذر) ادامه خواهد داشت.

باشگاه‌ها موظف هستند تا پایان وقت اداری تاریخ 8 آذرماه با استناد به ماده 40 فصل سیزدهم آیین‌نامه سازمان لیگ و کمیته انضباطی، نسبت به پرداخت 55 درصد قرارداد بازیکنان و کادر فنی بر اساس آئین‌نامه اقدام نمایند و باشگاه‌ها می‌توانند در تمامی بازی‌های بعد از فصل نقل و انتقالات از بازیکنان جدید استفاده کنند.

** روش دوم:

لیگ برتر مردان از 26 آبان تا 26 آذر تعطیل خواهد بود. دیدارهای هفته یازدهم 27 آذر، هفته دوازدهم 30 آذر و هفته سیزدهم چهار دی‌ماه برگزار می‎شود و با استناد به ماده 40 فصل سیزدهم آیین‌نامه سازمان لیگ و کمیته انضباطی، باشگاه‌ها موظف هستند تا پایان آخرین بازی هفته سیزدهم (چهارم دی‌ماه) نسبت به پرداخت 55 درصد قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم اقدام کنند و فصل نقل و انتقالات نیز از پنجم تا دهم دی‌ماه خواهد بود. بدیهی است بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم‌ها از روز دوشنبه پنجم دی تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه هفتم دیماه فرصت شکایت به‌صورت مکتوب به فدراسیون والیبال را دارند.

لازم به یادآوری است، شروع دور برگشت مسابقات از تاریخ یازدهم دیماه و دیدارها در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع