نقشه راه یک‌ساله جوانی جمعیت در شهرستان نهاوند ترسیم شود

کیانی با بیان اینکه در بحث تسهیلات و خدمات اجتماعی برای موضوع جوانی جمعیت باید اطلاع‌رسانی هرچه بیشتر در شهرستان انجام شود، گفت اصحاب رسانه در این زمینه باید یاری گر متولیان فرهنگی باشند.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع

وی برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی و تبیینی دراین‌خصوص بین جوانان را یکی از راهکارهای تحقق این مهم عنوان کرد و گفت: متأسفانه در سال‌های اخیر برنامه‌ریزی‌های فرهنگی به سمتی حرکت کرد که جامعه روستایی در زمینه‌های مختلف اجتماعی نادیده گرفته شد و همین امر موجب رخنه‌کردن فرهنگ غلط غربی در همه مناطق حتی روستاها شده است.

حسین بحیرایی

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری نهاوند، ادامه داد: امروز دستگاه‌های متولی وظیفه دارند در بحث موضوعات فرهنگی، اجتماعی، خانواده و غیره در روستاها ورود کنند و توجه بیش‌ازپیش به این مسئله داشته باشند.


معاون فرماندار نهاوند با تاکید بر ضرورت فعالیت مستمر و آگاهی‌رسانی در حوزه جوانی جمعیت، گفت: نقشه راه یک‌ساله جوانی جمعیت در شهرستان نهاوند ترسیم شود.

معاون فرماندار نهاوند: نقشه راه یک‌ساله جوانی جمعیت در شهرستان نهاوند ترسیم شود

به گزارش خبرنگار برنا از همدان، شهروز کیانی در کارگروه جوانی جمعیت شهرستان نهاوند که با حضور رؤسای دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، اظهار کرد: شرایط جامعه امروز به نحوی تغییر پیدا کرده که دیگر با سخنرانی و همایش نمی‌توان برای موضوع مهمی همچون جوانی جمعیت کاری انجام داد.


انتهای پیام