نقش مهم تبلیغات در مقابله با ایران هراسی

به گزارش خبرگزاری برنا، سید عزت‌الله ضرغامی در نشست با اعضای جامعه تورگردانان ایران اظهار کرد: حوزه گردشگری دارای اهمیت فروانی است و برای توسعه و رونق این صنعت نیازمند همکاری بخش دولتی و خصوصی هستیم.


منبع وی افزود: تبلیغات نقش اساسی و مهمی در رونق صنعت گردشگری و مقابله با ایران‌هراسی دارد. به‌عنوان مثال در بازدید از یک نمایشگاه خارجی پیشنهاد دادم به جای این که به صورت غرفه غرفه به تبلیغ ظرفیت‌ها و جاذبه‌های مختلف گردشگری کشور بپردازیم با ایجاد یک ویدئووال به معرفی ایران بپردازیم. باید بتوانیم از ظرفیت‌های رسانه‌ای استفاده کنیم. اعتقاد من بر این است که ما باید یک هم‌افزایی رسانه‌ای برای معرفی هرچه بهتر ایران ایجاد کنیم.

نقش مهم تبلیغات در مقابله با ایران هراسی

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در ادامه به موضوع لغو روادید ایران با برخی از کشورها گفت: روی این که با کدام کشور باید لغو روادید شود برنامه‌ریزی کردیم، جلسات کارشناسی گذاشتیم و نظرات افراد مختلف احصا شده و دلایل اقدام برای لغو روادید با هر کشور را مشخص کردیم.

بخوانید:  معرفی نفرات برتر مسابقات آزاد دارت کارگران کشور

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: تبلیغات نقش اساسی و مهمی در رونق صنعت گردشگری و مقابله با ایران‌هراسی دارد.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف