نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا در فارس برگزار می شود

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: به منظور رفاه حال مردم استان و تنظیم بازار در آستانه ماه مبارک رمضان و عید نوروز برنامه ریزی جهت برگزاری شش نمایشگاه در شهر شیراز و حداقل یک نمایشگاه در شهرستان ها به منظور ارائه کالاهای مورد نیاز مردم خصوصاً کالاهای اساسی صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، مرتضی شریفی گفت: در این نمایشگاه ها، کالاهای مورد نیاز مردم با قیمت مناسب و با حذف واسطه ها عرضه می شود.
مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری افزود: نمایشگاه ها در جهت تحقق شعار سال «رشد تولید و مهار تورم »برگزار می شود تا ضمن حمایت از تولید کنندگان زمینه ارائه تخفیف به مردم و عرضه کالاهای باکیفیت و ارزان قیمت فراهم شود.
وی با اشاره به  برنامه ریزی های صورت گرفته با همکاری اتاق های تعاون و اصناف، افزود: تاکنون اقدامات خوبی در خصوص تنظیم بازار صورت گرفته است که برگزاری جشنواره های ویژه توسط تعاونی‌ها، برگزاری جشنواره عید تا عید توسط اتاق اصناف ، جشنواره نمایشگاهی به وسعت ایران توسط اصناف و ارایه تسهیلات خرید توسط اتاق اصناف و شبکه بانکی و…. نمونه ای از اقدامات صورت گرفته در این ایام می باشد.
شریفی در خصوص برگزاری هر گونه نمایشگاه در ایام پایانی سال، گفت: این نمایشگاه ها می بایست مجوزات لازم را از کمیته ساماندهی نمایشگاه های استان اخذ و کلیه دستگاه های متقاضی برگزاری نمایشگاه در این ایام می‌بایست درخواست خود را به اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان ارایه دهد.
وی در پایان گفت: در این ایام ضمن تشدید بازرسی ها با هرگونه تخلفی که باعث تضییع حقوق مردم عزیز استان فارس می شود برخورد خواهد شد‌.

بخوانید:  80 درصد از علت تصادفات استفاده از تلفن همراه حین رانندگی است

انتهای پیام منبع