نمایشگاه کالاهای اساسی در سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین افتتاح شد


|

photo_2023-03-09_18-53-26 (2)

photo_2023-03-09_18-53-27این نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۲۰ دایر است و شهروندان می‌توانند برای خرید به  سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از درب خیابان شهید عباسپور مراجعه کنند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی برنا از قزوین؛ روز پنجشنبه در مراسمی با حضور محمدحسین عطایی سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، عباس کاظمی فرماندار و معاونان و مدیران ستادی سازمان جهاد کشاورزی و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی نمایشگاه کالاهای اساسی در سازمان جهاد کشاورزی قزوین گشایش یافت.

این نمایشگاه با ۲۴ غرفه شامل کالاهای اساسی و ضروری و اقلام غذایی از ۱۸ تا ۲۸ اسفندماه همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۲۰ در محل سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین برپاست.

photo_2023-03-09_18-53-26


آیا این خبر مفید بود؟

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین یادآورشد: عرضه کالاهای اساسی در نمایشگاه با هدف تامین اقلام خوراکی مورد نظر شهروندان برای نوروز ۱۴۰۲ و ماه مبارک رمضان برپا شده و با توجه به قیمت مناسب آن می‌تواند به تعادل بخشی عرضه و تقاضا در بازار کمک کند.


نمایشگاه کالاهای اساسی در سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین افتتاح شد

انتهای پیام

منبع

عطایی تصریح کرد: کالاهای دسته دوم شامل سایر اقلام غذایی مانند ماکارونی، کنسرو، رب گوجه فرنگی، آجیل، شیرینی، کیک، شکلات و انواع نوشیدنی‌ها و لبنیات و حبوبات تقسیم بندی شده است.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف