نمایش آخرین دستاورد‌های فناوری در حوزه شهر‌های پایدار و هوشمند


نمایش آخرین دستاورد‌های فناوری در حوزه شهر‌های پایدار و هوشمند

نخستین دوره «نمایشگاه بین‌المللی شهر پایدار» با مشارکت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری ۶ تا ۹ بهمن سال ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

خبرگزاری برنا؛ این رویداد با مشارکت گروه خودرویی ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و بیش از ۲۸۰ شرکت‌کننده دولتی و خصوصی برگزار می‎‌شود.

«ارائه آخرین دستاورد‌های حوزه فناوری‌های پیشرفته خودروئی، شهر‌های پایدار و هوشمندسازی» و «تبادل دانش و فناوری میان مشارکت‌کنندگان» از جمله برنامه‌هایی است که در این رویداد مدنظر است.

مشارکت کنندگان در این نمایشگاه از مزایای «معرفی نوآوری‌های بومی به صنایع متقاضی»، «عقد قرارداد‌های بازرگانی در زمینه خودرو‌های هوشمند با شرکت‌ها» و «جذب و هدایت سرمایه‌های داخلی و خارجی برای ورود به پروژه‌های شهر پایدار به منظور توسعه آن‌ها» برخوردار خواهند شد.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این رویداد تا ۸ دی‌ماه فرصت دارند. 

حضور و مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان، توانمند و فعال در این رویداد که از طرف گروه خودروئی ستاد حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری در پاویون ستاد شرکت کنند؛ رایگان خواهد بود و چنانچه درخواست غرفه مجزا داشته باشند، با معرفی‌نامه ستاد از تسهیلات تخفیف ۳۰ درصدی برخوردار خواهند شد.

همچنین اقامت و بلیط در جزیزه کیش برای شرکت‌کنندگان با تخفیف ویژه همراه خواهد بود.

شرکت‌های دانش‌بنیان و علاقه‌مند به حضور در این نمایشگاه برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی sat.isti.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع