نمی‌توان همیشه مطابق نظر فدراسیون‌های جهانی حرکت کرد/ انتخابات سوارکاری قانونی نبود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، آرش فرهادیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ورزشی، در حاشیه مراسم تشییع پیکر دو شهید گمنام در وزارت ورزش و جوانان بیان کرد: امروز به لطف دوستان عزیزمان در وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک تجدید میثاق و بیعت دوباره‌ای با پرستوهای عاشقی انجام می‌شود. هر چه داریم از این عزیزان است. اگر امروز کشور عزیزمان با وجود تمام مشکلات مالی و اقتصادی که مردم عزیز ایران با آن دست و پنجه نرم می‌کنند مواجه هستند با امنیت و آرامش زندگی می‌کنند، مدیون خون شهدا هستیم.

فرهادیان تاکید کرد: یکی دیگر از نکات خیلی مهم برگزاری منظم و با دقت مجامع است. حدود 16 مجمع انتخاباتی تا پایان سال داریم، همچنین باید چندین مجمع سالیانه نیز برگزار شود. هرچند دوستان خوب ما در اداره کل امور مشترک فدراسیون‌ها به دقت و به خوبی این کارها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام می‌دادند، اما سعی داریم این نقطه قوت را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تقویت کنیم. به نقاطی بوده که نیاز به اصلاح، بازنگری و پیگیری و تلاش بیشتر دارد را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نیز بیشتر توجه خواهیم کرد. همچنین در تلاش هستیم ارتباط و تعامل سازنده‌ای با فدراسیون‌ها داشته باشیم تا اگر مسئله و موردی بود در کمترین و کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ حل کنیم.

|

منبع

فرهادیان ادامه داد: امروز دو شهید عزیز و بزرگوار گمنام اینجا تشییع و به خاک سپرده شدند. امیدوارم با تأسی از راه و مسیری که شهدا انتخاب کرده و رفتند بتوانیم با استفاده از فرمایشات مقام معظم رهبری، عزیزانی که در این مسیر همواره چراغ راه هستند موفق عمل کنیم و هرچه بیشتر برای آسایش و امنیت مردم کشورمان قدم برداریم.

بخوانید:  مواظب این بیماری وحشی و نحس باشید!

مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ورزشی در پاسخ به این پرسش که شما به عنوان جانشین پریچهره انتخاب شده و مهم‌ترین هدف وزارت ورزش از این تغییر و تحول چیست و خودش چه هدفی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دنبال می‌کند، اینگونه توضیح داد: در مورد هدف وزارت ورزش خودشان باید صحبت کنند. اما باید به برادر عزیز و دوست خوبم پریچهره که از مدیران بسیار توانمند و لایق ورزش کشور است خداقوت و خسته‌نباشید بگویم. در حوزه اداره کل توسعه ورزش حرفه‌ای و امور باشگاه‌ها کارهایی شروع کرده بودیم. در حوزه بررسی لایحه نظام جامع باشگاه‌داری در بحث رتبه‌بندی، نرخ‌گذاری و اتحادیه باشگاه‌های ورزشی حرکت‌های خوبی شروع شده بود که فکر می‌کنم در چند ماه آینده قطعا به ثمر خواهد نشست.