نهضت کمک مومنانه یکی از نرم افزارهای انقلاب اسلامی است/ توزیع ۱۸ هزار بسته معیشتی در ایام فاطمیه

وی افزود: یکی از مهمترین اقدامات سپاه در طول سال های اخیر رزمایش کمک مومنانه هست که امروز به یک نهضت تبدیل شده و بیش از ۵۰ عنوان خدمت در راستای نهضت کمک مومنانه به مردم و ولی نعمتان انقلاب ارائه می شود و بسیج پرچم دار این نهضت و سنت حسنه و خداپسندانه است.

منبع

 


آیا این خبر مفید بود؟فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت : نهضت کمک مومنانه یکی از نرم افزارهای انقلاب اسلامی است ، در ایام فاطمیه ۱۸ هزار بسته معیشتی در استان توزیع میشود.

وی با اشاره به توزیع ۱۸ هزار بسته معیشتی در رزمایش بسیج سازندگی استان گفت: در آذر ماه و به مناسبت ایام فاطمیه و با تاسی از مکتب حضرت زهرا(س) توزیع بیش از ۱۸ هزار بسته معیشتی در استان مرکزی دستور کار قرار گرفت که به شکل هدفمند و محله محور در اختیار ولی نعمتان انقلاب قرار می گیرد.

به گزارش برنا از مرکزی ، سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی امروز  در آیین رزمایش کمک مومنانه اظهار در اراک گفت :  در سایه تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری نهضت کمک مومنانه از ابتدای فراگیر شدن بیماری کرونا راه اندازی شد و با لبیک ملت ایران به یک حرکت موفق تبدیل شد و امروز حرکت کمک های مومنانه به یکی از نرم افزارهای انقلاب اسلامی تبدیل شده است.

سردار کریمی خاطر نشان کرد: تاکنون در سطح استان مرکزی و به همت بسیج سازندگی استان بیش از ۶۰۰ هزار بسته معیشتی توزیع شده و این سنت حسنه را در مناسبت های مختلف ادامه خواهیم داد.

بخوانید:  آزادی بانوی بدهکار ۲۴ میلیارد تومانی توسط ستاد دیه البرز

سردار کریمی با بیان اینکه نهضت کمک مومنانه به برکت بسیج مردمی امروز به یک سنت جاری تبدیل شده، گفت: اقشار مختلف بسیج با پای کار آوردن ظرفیت های مردمی اقدامات مختلفی از جمله آزادی زندانیان معسر غیرعمد، کمک به تامین لوازم آموزشی دانش‌آموزان نیازمند از قبیل تبلت، گوشی موبایل و لوازم‌التحریر، پوشاک ، کمک به اصناف، رفع مشکلات کارخانجات، حل مشکلات کارگری و سایر خدمات مومنانه که فهرست کاملی از خدمات را در بر میگیرد در این راستا انجام می شود و روز به روز توسعه و تقویت می شود.

وی افزود: امروز بسیج با عمل به مکتب علوی و فاطمی پرچم عزت و افتخار را به دست گرفته و کارنامه موفق بسیج در عرصه های مختلف نمایش نقش آفرینی آفرینی حضور ملت ایران است و آنچیزی که توانسته بسیج را در عرصه های مختلف موفق کند ایمان، عمل صالح ، ولایتمداری و معنویت است.


نهضت کمک مومنانه یکی از نرم افزارهای انقلاب اسلامی است/ توزیع ۱۸ هزار بسته معیشتی در ایام فاطمیه

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف