نهی از منکر، جامعه را سم‌زدایی می‌کند

به گزارش خبرگزاری برنا؛ علی شجاع‌حیدری در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: هفته اول محرم؛ هفته احیا امر به معروف و نهی از منکر است.
او، «امر به معروف و نهی از منکر، نهضت حسینی و گفتمان زینبی» را شعار این هفته اعلام کرد و افزود: باید در نگرش فرهنگی بانوان در عرصه امر به معروف و نهی از منکر بیشتر کار و تلاش شود.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان، تبلیغات محیطی، معرفی فعالان مردمی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر، دیدار با خانواده شهدا، گردهمایی مبلغین، سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه، انتشار ویژه نامه “خط معروف”، هم‌اندیشی علمی دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه، همایش بانوان زینبی، نشست با مداحان، مسابقه کتابخوانی در سطح کشوری و دیدار با علما را از جمله برنامه‌های این هفته برشمرد.
او افزود: قدرت و عقلانیت دو بال امر به معروف و نهی از منکر است.
شجاع‌حیدری ادامه داد: نرم افزار کاربردی «سو» (sooapp.ir) تلاشی است که به منظور ارتقاء نظام پاسخگویی ادارات و سازمان‌ها در نزد مردم بنا نهاده شده است. همچنین گزارشات دستی نیز پذیرفته می‌شود.
او تاکید کرد: نظارت همگانی در جهت سالم سازی یکی از اهداف امر به معروف و نهی از منکر است و ۱۵۳ گروه امر به معروف و نهی از منکر در استان ثبت شده است که تا پایان سال به ۶۰۰ گروه خواهد رسید.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان، گفت: جامعه‌ای زمانی استمرار دارد که خوبی‌ها در آن مستمر باشد و نهی از منکر جامعه را سم‌زدایی می‌کند.
شجاع‌حیدری در پایان خاطرنشان ساخت: مردم می‌توانند گزارشات و نظرات خود را در رابطه با منکر در همه عرصه‌ها از طریق پیام رسان ایتا به شماره ۰۹۰۱۸۱۳۷۲۰۹ ارائه کنند.
انتهای پیام

بخوانید:  نمایشگاه طراحی لمس لحظه در «کلک خیال»منبع