نوآوری و ارتقای کیفیت خدمت رسانی در کمیته امداد جدی گرفته شود


اعلایی: نوآوری و ارتقای کیفیت خدمت رسانی در کمیته امداد جدی گرفته شود

استاندار قزوین گفت: ابتکار و نوآوری باید در فرآیندهای خدمت رسانی به محرومان و محرومیت زدایی لحاظ شده و سطح کیفی و کمی خدمت رسانی در کمیته امداد ارتقاء یابد.

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز چهارشنبه در بازدید از کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین اظهار داشت: کارکنان این اداره کل در یک فرآیند مقدس و قابل تقدیر خدمت می کنند و جامعه هدف آنها اقشار محروم و مستضعف جامعه است که ولی نعمتان کشور و کانون اصلی توجهات نظام جمهوری اسلامی هستند.

وی افزود: در استان باید برای حمایت از محرومین با نگاه معطوف به مزیت‌های استان عمل شود تا در ردیف استان های محروم محسوب نشویم.

0987

اعلایی گفت: ابتکار و نوآوری باید در فرآیندهای خدمت رسانی به محرومان و محرومیت زدایی لحاظ شود و این اقدامات به گونه‌ای باشد که سطح کیفی و کمی خدمت رسانی بهتر شود.

استاندار قزوین تصریح کرد: مشارکت و حضور مجموعه‌های اقتصادی استان در فضای حمایت از محرومان باید افزایش یابد و بخشی از اقدامات به این گروه واگذار شود تا این افراد نیز ایفای نقش کنند.

2222111

نماینده عالی دولت در استان یادآورشد: ظرفیت‌های اقتصادی در استان فراوان است و اگر طرح های ابتکاری در زمینه خدمت رسانی به محرومان لحاظ شود می توان خدمات بیشتری به مددجویان ارائه کرد.

در این دیدار رضا طاهری مدیرکل کمیته امداد استان قزوین نیز گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه کرد.

انتهای پیام 

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع