نکوداشت چهره‌های ماندگار، جوانان را به پاسداشت میراث فرهنگی ترغیب می‌کند

یک پژوهشگر و مرمت گر میراث فرهنگی گفت: بزرگداشت چهره های ماندگار میراث فرهنگی جوان ترها را دلگرم خواهد کرد تا در کار خود استمرار داشته و به نحو بهتری به حوزه فرهنگ کشور خدمت کنند.

مختاری: نکوداشت چهره‌های ماندگار، جوانان را به پاسداشت میراث فرهنگی ترغیب می‌کند

انتهای پیام/منبع

چهره برگزیده دومین آیین نکوداشت چهره های ماندگار میراث فرهنگی در ادامه اظهار کرد: این آئین نکوداشت به نوعی یک اعتبار و انگیزه ای را برای خودم ایجاد کرد. وقتی کسانی که جوان تر هستند می بینند که اگر خدمت کرده و در کار خود استمرار داشته باشند قطعا در آینده دیده شده و کار آنها ماندگار خواهد شد، بر روی نحوه کار آنها و انگیزه آنان تاثیر خواهد گذاشت.

 

 

 

اسکندر مختاری در گفت وگو با خبرنگار میراث فرهنگی خبرگزاری برنا، با اشاره به آثار برگزاری جشنواره چهره های ماندگار میراث فرهنگی گفت: بنده به عنوان کسی که برگزیده این آیین نکوداشت شدم باید بگویم که حداقل نزد خودم و خانواده ام این فضا به وجود آمد و احساس کردم که حداقل عده ای هستند که یک عمر فعالیت و کار در حوزه میراث فرهنگی را می بینند و برای آنان اهمیت دارد.

احیاکنندهِ راه باستانی تاریخی ری تا ساوه افزود: بزرگداشت چهرهای ماندگار جوان ترها را دلگرم خواهد کرد تا در کار خود استمرار داشته و به نحو بهتری به حوزه فرهنگ کشور خدمت کنند. این دوره مدیریتی نشان داد که نمی خواهد بیایند و بروند بلکه قصد دارند تا تاثیر گذار باشند. 

سومین دوره نکوداشت چهره‌های ماندگار میراث فرهنگی،‌ پنجشنبه ۳۱ خرداد برگزار می‌شود.

بخوانید:  خودکفایی در تامین نانوکاتالیست‌ ضروری در تولید بنزین