نکونام از صفر شروع کرده و باید به او فرصت داد

نیک‌سیرت درباره کادرفنی آبی‌پوشان تاکید کرد: خوشحالم که نوازی هم در کادر جواد وجود دارد. می‌دانم که جواد باهوش است و مربیان خارجی هم بهتره می‌برد. فصل گذشته خسرو حیدری در کادر بود که هم می‌دانیم چقدر بازیکن بااخلاقی بوده و تاریخ‌ساز اما دنیای مربیگری چیزی دیگری است. با حمیدرضا رجبی هم رفاقتی دیرینه دارم و فکر می‌کنم ایشان هم در کادر حضور دارد.

محمد نیک سیرت در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، درباره انتخاب جواد نکونام به عنوان سرمربی استقلال گفت: با توجه به گزینه‌های داخلی جواد نکونام بهترین گزینه بود اما باید دید شرایط استقلال از لحاظ ثبات مدیریت، نقل و انتقالاتی و مالی چگونه است.

انتهای پیام/


|

نیک‌سیرت: نکونام از صفر شروع کرده و باید به او فرصت داد

وی افزود: یک ایراد مهم دیگر ان است که سوال می‌کنند آیا نکونام می‌تواند قهرمان شود؟ این حرف خنده‌دار است. پپ گواردیولا با این همه خرج و جذب بهترین‌ها، بعد از ۷ سال قهرمان اروپا شد. نکونام باید شرایط مناسبی داشته باشد و مسئولان هم اوضاع را خوب مدیریت کند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص فرصت دادن به جواد نکونام توضیح داد: هواداران هم باید صبر داشته باشند. در فوتبال دنیا خنده‌دار است اگر صحبت از قهرمانی در سال اول کرد. استثنا وجود دارد اما اصولا تیم‌ها با ورود تفکرات جدید بالا و پایین می‌شوند. ساپینتو اگر مانده بود شاید می‌توانست رتبه بهتری کسب کند اما حالا جواد آمده و باید از صفر شروع کند، باید به او فرصت داد.

بخوانید:  شب بیست و یکم ماه رمضان

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع

وی درباره نقل و انتقالات استقلال اظهار داشت: استقلال باید ساختار کلی و پیکره را حفظ کند. اگر بتوانند یک هافبک طراح خوب پیدا کنند بسیاری از مشکلات استقلال حل می‌شود. صحبت از مهاجم خارجی هم شده اما فکر می‌کنم ارسلان مطهری اگر شرایط روحی خوبی داشته باشد. می‌تواند برای فصل آینده هم به استقلال کمک کند. تفکر اصلی باید حفظ قایدی و محبی باشد. همچنین اینکه با توجه به جدایی احتمالی سیلوا باید این تیم باز هم مدافع بخرد. اگر استقلال به طور جدی به دنبال قهرمانی است باید در زمینه خریدهای دفاعی خوب کار کند.