نکونام با آن فشار ابتدای فصل نتایج درخور توجهی گرفته است/ من برعکس بعضی‌ها با جواد مشکل شخصی ندارم


لطیفی: نکونام با آن فشار ابتدای فصل نتایج درخور توجهی گرفته است/ من برعکس بعضی‌ها با جواد مشکل شخصی ندارم

پیشکسوت استقلال گفت: با وجود مشکلات اما نکونام نتایج خوبی گرفته است.

علی لطیفی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، در خصوص عملکرد نکونام در استقلال گفت: آبی پوشان از ۴ بازی ۹ امتیاز گرفته‌اند اما به نظرم باید عملکرد استقلال در بازی‌های امسال را از دو زاویه بررسی کرد؛ اول از نظر امتیازگیری و دوم از نظر سبک بازی.

وی افزود: استقلال قرعه نسبتا مناسبی داشته اما با توجه فشارهای وحشتناکی که قبل از آغاز لیگ برتر روی نکونام ایجاد شد به نظرم نکونام نتایج در خور توجه و در شانی گرفته. موضوع بعدی اما فرم بازی استقلال است. این تیم به آن شکل تماشاگرپسند بازی نمی‌کند اما جای رشد در این تیم وجود دارد چون جواد نکونام هم خودش پتانسیل دارد و هم بازیکنانش. توقع دارم کنار نتایج خوب، بازی‌های خوبی هم از استقلال ببینیم. این اتفاق برای تیم‌های بزرگ بسیار مهم است. آنها هم باید نتایج خوب بگیرند و هم نمایش‌های مناسب برای جلب نظر هواداران ارائه دهند.

پیشکسوت استقلال در خصوص حضور این تیم در کورس قهرمانی گفت: قطعا استقلال مدعی است. استقلال در فصل گذشته مهره‌های خوبی داشت و امسال ۲ ستاره از خط حمله جدا شده و وضع وخیم نیست. همیشه اعتقاد داشتم باید از مربیان خارجی حمایت کنیم تا تفکراتش در زمین پیاده شود همین حالا اعتقاد دارم باید از نکونام هم دفاع شود. باید به نکونام فرصت داد اما باید نقد هم داشت. نقد البته باید منصفانه باشد نه مغرضانه. بعضی‌ها با نکونام مشکل دارند و مشکل شخصی دارند و بعضی برعکس. من با فکری، منصوریان و مجیدی هم‌تیمی بودم اما هیچ‌گاه احساسات شخصی‌ام را دخیل نمی‌کنم.

بخوانید:  تولید محصولات صادرات محور، یک ضرورت است

لطیفی درباره ارتباطش با نکونام اظهار داشت: من با نکونام در پاس هم‌تیمی بود. من ملی‌پوش بودم اما نکونام جوان بود. این مساله را می‌خواهم بگویم که او واقعا استقلالی بود. وقتی از استقلال به پاس رفتم او من را بغل کرد و گفت آرزوی من حضور در استقلال است.

وی در پایان گفت: این مساله در مورد رضاوند هم وجود دارد. او شاگرد من در تیم امید استقلال بود. با کلاه و شال به ورزشگاه می‌رفت و از من کمک می‌خواست تا بتواند در نهایت پیراهن استقلال را بپوشد. در آن دورهای که من مربی بودم محسن کریمی، نورافکن و خیلی دیگر از بازیکنان را توانستیم به استقلال معرفی کنیم.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع