نگران رفتن دقیقی نباشید، تیم شمس آذر در لیگ ماندنی است

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، مهدی عبدیان در خصوص استعفای سعید دقیقی از مربیگری تیم شمس آذر قزوین اظهارداشت:سعید دقیقی بعنوان یک مربی خوب و اخلاق مدار توانست تیم شمس آذر را لیگ برتری کرده و در نیم فصل نیز بخوبی بدرخشد و از خدمات ایشان تشکر و قدردانی می کنیم.

وی گفت: به ایشان پیشنهاد ویژه شده و با کسب رضایت نامه و با یک رویکرد اقتصادی به مس رفسنجان می رود و ما هم نگرانی نداریم و بزودی مربی جوان دیگری معرفی خواهد شد.

عبدیان بیان کرد: هدف گذاری مسئولان باشگاه در سال اول ، ماندن در لیگ و سپس کسب جایگاهی مناسب در جدول بود که به آن دست یافته ایم و ماندن تیک در این لیگ قطعی است و نگرانی نداریم.

رئیس اتاق بازرگانی قزوین یادآورشد: به هرحال دقیقی یک مربی جوان موفق و با انگیزه است که با پیشنهاد خوبی در مس رفسنجان روبرو شده و باید به ایشان حق بدهیم که به فکر مسائل اقتصادی هم باشد و هنگامی که با پیشنهاد خوبی مواجه می شود حرفه ای فکر کند و به آن جواب مثبت دهد.

عضو هیئت مدیره تیم شمس آذر تصریح کرد: تیم شمس آذر کم هز ینه ترین تیم لیگ برتر است و با این وضعیت بهترین فوتبال را ارائه کردیم و در نیم فصل دوم هم بخوبی این روند را ادامه خواهیم داد.

انتهای پیاممنبع

وی افزود: تیم شمس آذر با کمترین هزینه در این فصل بسته شده و با انگیزه و تعصب مربی و بازیکنان خوب آن توانستیم در نیم فصل از جایگاه بسیار خوبی برخوردار شویم.

بخوانید:  تاکید سلاجقه بر پلمپ واحدهای صنعتی آلاینده