نیاز باشد پست نایب رئیسی را قبول می‌کنم/ قرار نیست سرمربی تیم ملی شوم

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

مهروز ساعی: نیاز باشد پست نایب رئیسی را قبول می‌کنم/ قرار نیست سرمربی تیم ملی شوم

وی در مورد نقاط ضعف‌ جام کوثر گفت: برای تشخیص نقاط قوت و ضعف یک رویداد باید زمان بیشتری از برگزاری آن مسابقات بگذرد. دیروز هفته نخست بود که به نظرم همه چیز خوب پیش رفت. بحث داوری همیشه پرچالش بود ولی تا این لحظه معترضی نداشتیم.

ساعی در رابطه با عدم حضورش در پست نایب رئیسی بانوان فدراسیون به خبرنگار برنا گفت: من خودم را آدم فنی می‌بینم و علاقه شخصی‌ام این است که در کنار تیم بزرگسالان باشم. سالها در این شرایط بودم، اردونشینی را خوب بلدم، سالها روی من سرمایه گذاری شده است بنابراین برای خودم قانع کننده است که بخواهم بیشتر کارهای فنی را انجام بدهم. البته آن طرف هم تلاش کردم تمام کارها را هندل کنم تا به مشکل نخوریم، فقط از هادی ساعی خواستم من نباشم. فکر می‌کنم به جای من اگر فردی باتجربه‌تر انتخاب شود که به کار اداری هم علاقه مند باشد بهتر است اما قطعا تابع دستور ریاست فدراسیون هستم و اگر نیاز باشد پست نایب رئیسی را قبول خواهم کرد.

بخوانید:  رونمایی از میزبان لیگ ملت‌های والیبال 2023

مهروز ساعی، سرمربی تیم فرمانیه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص کیفیت مسابقات جام کوثر «لیگ برتر تکواندو» اظهار کرد: از لحاظ فنی بازیکنان در سطح خوبی هستند و تقریبا نفرات ملی پوش در همه تیم‌ها تقسیم شدند. این هدف فدراسیون بود تا اکثر تیم‌ها در یک شرایط برابر باشند و بازیکنهای درجه یک و دو در تیم‌ها  تقسیم شوند. تقریبا این اتفاق رخ داده البته جز دو تیم که خیلی در این زمینه همکاری نکردند اما با این حال شاهد بازیهای سالمتر و جذابتری هستیم.

منبع

انتهای پیام//


|