نیان به عملکرد ضعیف خود باخت


حامد صمدی: نیان به عملکرد ضعیف خود باخت

سرمربی تیم والیبال نیان الکترونیک خراسان با بیان این‌که برابر نماینده اصفهان به عملکرد ضعیف خود باختیم، گفت: گیتی‌پسند در سال اول حضور در لیگ برتر به عنوان یک مدعی ظاهر شد و خیلی تیم‌ها را شکست داد.

به گزارش خبرگزاری برنا، هفته هجدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان کشور روز یکشنبه 25 دی با هفت دیدار در شهرهای مختلف پیگیری شد و نیان الکترونیک سه بر دو مغلوب گیتی‌پسند اصفهان شد.

سرمربی تیم والیبال نیان الکترونیک خراسان در ارزیابی این مسابقه، اظهار داشت: اصلاً تمرکز لازم را به‌خصوص در برخی پست‌های خاص نداشتیم و گیتی‌پسند در زمین خود خیلی تیم‌ها را شکست داده بود و نیان هم متاسفانه با عملکرد ضعیف خودش به آن‌ها کمک کرد.

حامد صمدی با اعتراض به محل برگزاری مسابقه تصریح کرد: نور سالن مخابرات اصفهان استاندارد نیست و برای زدن سرویس پرشی ایجاد مزاحمت می‌کند و نمی‌دانم ناظران فدراسیون چگونه این سالن را برای برگزاری مسابقه تأیید کرده‌اند.

وی افزود: به تیم خوب گیتی‌پسند تبریک می‌گویم. آن‌ها در سال اول حضور در لیگ برتر خودشان را مدعی نشان داده‌اند و ما هم باید خودمان را برای بازی بعد که میزبان هستیم، آماده کنیم.

سرمربی تیم والیبال نیان الکترونیک خراسان درباره هدف تیمش در ادامه راه لیگ برتر مردان گفت: تا انتهای فصل‌ راه زیادی داریم و زیاد نمی‌توانیم به رده‌هایی که هستیم دل خوش کنیم. باید در ادامه راه تمرکزمان را حفظ کنیم تا در ابتدا بین هشت تیم راهی پلی‌آف شویم و بعد از آن هم جایگاه مناسبی در جدول کسب کنیم.

هفته نوزدهم لیگ برتر مردان روز چهارشنبه 28 دی با هفت دیدار پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع