نیرو و امکانات فراجا متناسب با ماموریت ها نیست

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: استان تا به امروز هم در جهت صدور مجوزات و تامین زمین نهایت همکاری را با فراجا داشته است و از این پس هم این همکاری ها تا حصول نتایج مطلوب ادامه خواهد داشت.

استاندار قزوین گفت: نیرو و امکانات فراجا متناسب با ماموریت ها نیست و از قضا ماموریت ها هم روز به روز بیشتر می شود که همین مهم لزوم توجه بیشتر به این مجموعه را جدی تر می کند.

استاندار قزوين: نیرو و امکانات فراجا متناسب با ماموریت ها نیست

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز شنبه در جلسه انعقاد تفاهم نامه نیروی انتظامی و بنیاد مسکن اظهار داشت: ماموریت های فراجا بسیار متعدد و متنوع است و کارکنان این نهاد بدون استراحت به انجام وظایف خود می پردازند، موضوعی که نشانگر اهمیت و حساسیت نقش فراجا در تامین امنیت است.
 
وی افزود: نیرو و امکانات فراجا متناسب با ماموریت ها نیست و از قضا ماموریت ها هم روز به روز بیشتر می شود که همین مهم لزوم توجه بیشتر به این مجموعه را جدی تر می کند.
 
اعلایی با بیان اينکه در استان مسائل و مشکلات خاصی وجود دارد که وظیفه فراجا را سنگین تر کرده است، گفت: متأسفانه نیازهای تامین کنندگان امنیت آنگونه که باید و شاید فراهم نیست و برای تامین امنیت هر چه بیشتر و ایجاد آرامش در بین مردم باید خدمات بیشتری به کارکنان فراجا ارائه کرد. 

استاندار قزوين: نیرو و امکانات فراجا متناسب با ماموریت ها نیست استاندار قزوین اضافه کرد: احداث منازل سازمانی برای کارکنان فراجا اولویت و دغدغه مشترک مجموعه مدیریتی استان و نیروی انتظامی است و امیدواریم این دغدغه مشترک منجر به احداث هرچه سریعتر این واحدها شود. 

بخوانید:  رویکرد ما در احداث موزه دفاع مقدس یک نگاه فرهنگی است

انتهای پیام منبع