نیمی از املاک آموزش و پرورش سنددار نیستند


نیمی از املاک آموزش و پرورش سنددار نیستند

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه نیمی از املاک آموزش و پرورش سند دار نیستند، گفت: بیشترین املاک بدون سند آموزش‌وپرورش در روستاها قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ یوسف نوری  در همایش روسای ادارات حقوقی، املاک و حمایت قضائی آموزش و پرورش سراسر کشور در کرمان با اشاره به اینکه تاکنون بسیاری از ظرفیت‌های‌مان را احصا نکرده‌ایم، افزود: ضروری است از قانون تبدیل به احسن کردن در بعضی املاک با سرعت بیشتری استفاده کنیم.

وی همچنین با بیان اینکه امروز در دیار کریمان، دیار مقاومت، دیار شهید والامقام باهنر و سید شهدای مقاومت شهید سلیمانی حضور داریم تصریح کرد: کرمان در بسیارهای از اقداماتی که وزارت آموزش و پرورش می‌خواهد اجرا کند پیشرو و مبدع است و در حوزه ماموریت حقوقی نیز نیاز به چرخش از یک نظام حقوقی پسینی به سمت نظامی حقوقی پیشینی و فعال هستیم و در این راستا باید ظرفیت‌ها را بشناسیم.

نوری با تاکید بر اینکه منابع محدود است و هر روز به دلیل تحریم ظالمانه منابع محدودتر می‌شود، خاطرنشان کرد: باید در تامین منابع پیشرو باشیم و دیپلماسی فعال، جدی و موثر را در بحث‌های حقوقی آغاز کنیم و مسائل حقوقی را نه تنها در اینجا بلکه در منطقه نیز بتوانیم پیگیری کنیم زیرا در مدارس خارج از کشور نیز با مشکلاتی مواجه هستیم.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع