منبع

 

ساپینتو در مورد داوری و این که سرمربی تراکتور از داوری انتقاد کرده است گفت: من قبول ندارم. هر دو پنالتی درست بود. کارت قرمز به بازیکن حریف را ندادیم. ما تیم خوبی بودیم و موقعیت های زیادی را ایجاد کردیم.

وی در مورد استفاده نکردن بازیکنانش از موقعیت ها گفت: این یک مشکل کلی در فوتبال ایران است که مهاجمان از موقعیت هایشان خوب استفاده نمی کنند. باید تمرکز بیشتری داشته باشند. تمام کنندگی در فوتبال ایران کلی است و تیم های دیگر هم از این فرصت ها استفاده نمی کنند.

ریکاردو ساپینتو پس از پیروزی تیمش برابر تراکتور گفت: از این که توانستیم برابر حریفی قدرتمند به پیروزی برسیم خوشحالم.

 

بخوانید:  استفاده از نانوالیاف برای تولید داربست‌های زیستی

سرمربی تیم فوتبال استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: نسبت به بازی قبلی رفتار متقابلی داشتیم. در نیمه اول چند موقعیت گل ایجاد کردیم و لایق این بودیم که در نیمه اول از نظر نتیجه جلو باشیم.


آیا این خبر مفید بود؟


ساپینتو ادامه داد: این بازی بین دو حریف قدرتمند بود. ما برابر تیمی به پیروزی رسیدیم که بسیار منظم بازی می کرد و حریف سرسختی برای ما بود. با این حال ما تحت فشار بودیم و لایق برخی اظهار نظرها نبودیم. اما بازیکنان واقعا جنگیدند و به پیروزی رسیدند. برخی بازیکنان با وجود مصدومیت بازی کردند.


ساپینتو: هر دو پنالتی ما درست بود/ لیاقت این پیروزی را داشتیم

به گزارش خبرگزاری برنا، ریکاردو ساپینتو در نشست خبری بعد از این بازی گفت: از این پیروزی خوشحالم و آن را به هواداران استقلال تقدیم می کنم. به نظر من در نیمه اول خیلی خوب ظاهر شدیم، تمرکز بالا و رفتار خوب و فشار زیادی روی دروازه حریف آوردیم و به همه نشان دادیم که باید این بازی را ببریم.

وی ادامه داد: در یک موقعیت متاسفانه ما گل خوردیم که به نظرم این گل برتری آنها را توجیه نمی کند. آنها در این بازی خوب ظاهر نشدند اما تیم ما برگشت. حتی برابر این گل ناعادلانه و حتی در لحظه ای که می دانستیم زمان زیادی برای برگشت نداریم چند تعویض انجام دادیم و سیستم را هم تعویض کردیم که جواب داد.