هزینه بستری مددجویان کمیته امداد رایگان شد

مدیر کل کمیته امداد کردستان  افزود: مددجویان تحت حمایت این نهاد در کنار رایگان شدن هزینه بستری، برای دریافت خدمات سرپایی از ۳۰ درصد مبلغی که قبلا پرداخت میکردند بر اساس این قانون جدید برای دریافت این خدمات فقط ۱۵ درصد کل هزینه درمانی خدمات سرپایی را پرداخت خواهند کرد.


آیا این خبر مفید بود؟

انتهای پیام/

طوسی تصریح کرد: مددجویان باید با رعایت نظام ارجاع و از طریق معرفی از طریق پزشک خانواده به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دولتی معرفی تا مشمول این خدمت شوند.

او ادامه داد: در ۸ ماهه نخست امسال ۱۱ میلیارد تومان برای ارائه خدمات درمانی به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه شده است.

به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان؛ رضا طوسی اظهار داشت: بر اساس بخشنامه جدید این نهاد، کلیه مددجویان تحت حمایت شهری و روستایی که دارای دفترچه درمانی بیمه سلامت هستند، در صورت بستری شدن در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دولتی هیچ گونه هزینه‌ای پرداخت نخواهند کرد.


مدیر کل کمیته امداد کردستان از رایگان شدن خدمات بستری و تخفیف خدمات درمان سرپایی مددجویان تحت حمایت این نهاد در بیمارستان‌ها و مراکز دولتی درمانی خبر داد.


هزینه بستری مددجویان کمیته امداد رایگان شد

او گفت: تمامی مددجویانی که تحت درمان در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دولتی هستند جهت بهره مندی از خدمات فوق به نماینده سازمان بیمه سلامت مستقر در بیمارستان‌ها مراجعه نمایند.

بخوانید:  مسابقه قصه‌گویی"بال‌های دعا" فراخوان‌شد

منبع