هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار برگزیدگان خود را شناخت

طرح و ایده:

قدردانی: سالار پردل برای نمایش «نصرت» از کرمانشاه، مصطفی جمال برای نمایش «هوران» از گرگان، علی خاتمی برای نمایش «پیکار کنار پل» از شهریار

بخش بازیگری زن:

رضا پورتراب برای نمایش «کیلومتر ۹۴۴» از گرگان، یاسمن دلیری برای نمایش «هوران» از گرگان

بخش کارگردانی:

بر اساس ارزیابی داوران بخش خیابانی جشنواره متشکل از مرتضی اسدی‌مرام، سعید نجفیان، محمود فرهنگ، برگزیدگان این بخش نیز به شرح زیر معرفی شدند:

برگزیده: علی خاتمی برای نمایش‌های «دعوت نشده»، «سفر»، «رفاقت در حد تانک»

قدردانی: ارسلان محبی و مرضیه نارویی برای نمایش «بالاتر از سیاهی» از زاهدان، علی میرزاعمادی برای نمایش «پیکار کنار پل» از شهریار، علی زیستی برای نمایش «نصرت» از کرمانشاه

جایزه دوم: مالک آبسالان برای نمایش «سفر» از دهلران

جایزه سوم: پوریا رضایی برای نمایش «من دیگه از تاریکی نمی‌ترسم» از اراک

برگزیده: امین پورمند برای نمایش «ماهیار» از شاهین‌شهر

جایزه دوم: فاطیما پاشایی و زهرا محمدنیا برای نمایش «هوران» از گرگان

جایزه دوم: علی زیستی برای نمایش «نصرت» از کرمانشاه

بخش موسیقی:

بخش موسیقی:

جایزه ویژه: مصطفی کولیوندی برای نمایش «دعوت نشده» از ایلام

جایزه اول: بهنام کاوه برای نمایش «شهر خوبان» از آبادان

بخش بازیگری زن:

بر اساس ارزیابی داوران بخش صحنه‌ای جشنواره متشکل از نصراله قادری، حسین مسافرآستانه، سید سیامک موسوی‌اسدزاده، برگزیدگان این بخش به شرح زیر معرفی شدند:

برگزیده: سید سروش پیمبری برای نمایش «مستر دیفال» از کرمانشاه

هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار برگزیدگان خود را معرفی کرد

جایزه اول: سید سروش پیمبری برای نمایش «مستر دیفال» از کرمانشاه

بخش طراحی لباس:

همچنین هیات داوران بخش خیابانی هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار، نمایش «مستر دیفال» از کرمانشاه را به جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، نمایش «شهر خوبان» از آبادان را به دومین جشنواره بین‌المللی صاحبدلان و نمایش «ماهیار» را به پانزدهمین جشنواره ملی سودای عشق، معرفی کرد.

بخوانید:  اوقات شرعی ایلام در ۱۸ فروردین ۱۴۰۲



منبع

جایزه سوم: مصطفی کولیوندی برای نمایش «دعوت نشده» از ایلام، امین پورمند برای نمایش «ماهیار» از شاهین‌شهر

جایزه سوم: محدثه مهرپویان برای نمایش «بالاتر از سیاهی» از زاهدان، زینب عندلیب برای نمایش «بدریه» از اهواز

جایزه سوم: مجید اقبالی برای نمایش «بدریه» از اهواز

بخش بروشور:

قدردانی: محمد نادری برای نمایش «ماهیار» از شاهین‌شهر

بخش طراحی صحنه:

جایزه دوم: مصطفی کولیوندی برای نمایش «دعوت نشده» از دهلران، مالک آبسالان برای نمایش «سفر» از دهلران

قدردانی: مالک آبسالان برای نمایش «سفر» از دهلران، مصطفی کولیوندی و سیده سعیده عبدالهی برای نمایش «دعوت نشده» از ایلام

طی این مراسم برگزیدگان بخش‌های صحنه‌ای و خیابانی هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار معرفی شدند.

قدردانی: سینا خادم‌لو برای نمایش «هوران» از گرگان

برگزیده: لیلا مهدی‌آبادی برای نمایش «نصرت» از کرمانشاه

برگزیده: مهدی اسدی‌تبار برای نمایش «پیکار کنار پل» از شهریار

جایزه سوم: معصومه عموری برای نمایش «واپسین» از اهواز، ملینا سادات پیمبری برای نمایش «مستر دیفال» از کرمانشاه.

هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار برگزیدگان خود را معرفی کرد

برگزیده: فرزاد رمضانی و میلاد بهداروند برای نمایش «بدریه» از اهواز

روز جمعه ۲۸ اردیبهشت، تالار فخرالدین اسعد گرگانی شهر گرگان میزبان مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره بود که با حضور چهره‌های فرهنگی و همچنین مقامات فرهنگی و سیاسی استان گلستان برگزار شد.

جایزه اول: سیامک زین‌الدینی برای نمایش «پیکار کنار پل» از شهریار

برگزیده: لیلا منوچهری برای نمایش «ماهیار» از شاهین‌شهر.

قدردانی: کیانوش احمدی برای نمایش «پیکار کنار پل» از شهریار، پویان سهرابی برای نمایش «هوران» از گرگان

برگزیده : سید سروش پیمبری و اریک عظیمی برای طراحی حرکت و گروه بازیگران نمایش «مستر دیفال» از کرمانشاه

بخوانید:  شناسایی ۱۱۴۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا/ فوت ۲۹ از بیماران مبتلا به کرونا

طراحی حرکت و بازیگری گروهی:

بخش بازیگری مرد:

جایزه اول: لیلا مهدی‌آبادی برای نمایش «نصرت» از کرمانشاه

بخش کارگردانی:

جایزه دوم: مجید اقبالی برای نمایش «بدریه» از اهواز، اصغر شیرزاد برای نمایش «پیکار کنار پل» از شهریار

قدردانی: مهدی اسدی‌تبار برای نمایش «مستر دیفال» از کرمانشاه

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار با دبیری محمد کرم‌الهی و در ۲ بخش رقابتی صحنه‌ای و خیابانی، از ۲۵ اردیبهشت به مدت ۴ روز در استان گلستان برگزار شد.

بخش نمایشنامه‌نویسی:

جایزه سوم: بیژن رضایی برای نمایش «مستر دیفال» از کرمانشاه، محسن شفیعی برای نمایش «رفاقت در حد تانک» از تهران

بخش بروشور:

جایزه دوم: فرشته شاه‌بندری برای نمایش «ناصر جانبازه» از اصفهان

بخش طراحی فضا:

قدردانی:

جایزه اول: پریسا کهکشیور برای نمایش «ماهیار» از شاهین‌شهر

جایزه اول: کیانوش احمدی برای نمایش «پیکار کنار پل» از شهریار

بخش بازیگری مرد:

قدردانی: شهناز آیینی برای نمایش «سفر» از دهلران، رکسانا ذوقی و دینا ارشادی برای نمایش «مستر دیفال» از کرمانشاه

برگزیده: امید پورمند برای نمایش «ماهیار» از شاهین‌شهر

هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار برگزیدگان خود را معرفی کرد

قدردانی: علی سلجوقیان برای نمایش «بالاتر از سیاهی» از زاهدان، سعید خیبری برای نمایش «شط و شوت» از

بخش طراحی لباس: