هلاکت شرور مسلح در دلگان


فرمانده انتظامی شهرستان دلگان از جان باختن قاتل و شرور مسلح دلگانی در اثر شلیک به خود در حین دستگیری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از سیستان و بلوچستان ،سرهنگ خبازی اظهار کرد: در روز گذشته یکی از اشرار منطقه دلگان به نام ح.ب به علت ارتکاب قتل دو نفر از شهروندان به نام های علی علیزاده و بهروز علیزاده در اسفندماه سال ۱۳۹۸ در منطقه زهکلوت و همچنین ارتکاب جرایم خشونت بار دیگری از قبیل، تیراندازی به خودروهای عبوری و سرقت مسلحانه در محورهای شهرستان دلگان و حمل و نقل مسلحانه مواد مخدر تحت تعقیب پلیس این شهرستان بود .

وی افزود:روز گذشته حین اجرای عملیات دستگیری این شرور قصد استفاده از سلاح جنگی و تیراندازی به سمت مامورین را داشت که ناکام ماند.

سرهنگ خبازی تصریح کرد: قاتل فراری در حین دستگیری مقاومت نموده و دست به سلاح کلت که در کمر داشته می برد که در این هنگام با اقدام سریع و به موقع مامورین فرصت تیراندازی پیدا نکرده و بصورت سهوی حین کشمکش به خود از ناحیه پهلو شلیک نمود که بلافاصله توسط عوامل امدادی به بیمارستان امام رضا ( ع ) دلگان منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دلگان خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودرو این شرور مسلح نیز یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف به همراه ۵تیغه خشاب و تعداد ۸۵ فشنگ جنگی کشف و ضبط شد.

سرهنگ خبازی در ادامه بیان داشت: این شرور از بیمارستان دلگان به جهت ادامه درمان به بیمارستان ایرانشهر منتقل شد که علی رغم تلاش کادر درمان ظهر امروز در این مرکز درمانی جان باخت.

انتهای پیام 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع