همراه اول غرفه برتر رویداد کیش اینوکس 1401

گفتنی است همراه اول با توجه به موضوعیت «بازسازی و تقویت مناسبات بین المللی به ویژه منطقه ای در راستای جذب سرمایه‌گذاری خارجی» و «تقویت و توجه بیش از پیش به اقتصاد دانش بنیان و برنامه ریزی جهت تأمین نیازمندی های فناورانه داخلی» در سرفصل اهداف برگزاری این رویداد، تجارب خود را در این زمینه ها برگرفته از ظرفیت های مرکز تحقیق و توسعه اش به KISHINVEX2022 آورده بود.

همراه اول به عنوان «لوکوموتیو پرقدرت مسیر حرکتی ایران دیجیتال»، در این رویداد که از 25 تا 28 مهرماه 1401 در محل نمایشگاه های بین المللی جزیره کیش برگزار شد، «سرویس های دیجیتال»، «سرویس های سازمانی»، «دستاوردهای مالی و امور سهام» را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.

رویداد مذکور فرصتی بود تا مخاطبان و بازدیدکنندگان این نمایشگاه بتوانند با مراجعه به غرفه همراه اول ضمن کسب آگاهی از آخرین تحولات و دستاوردهای فنی متخصصان ایرانی در حوزه تلکام و دیجیتال، از نزدیک با سرویس های دیجیتالی نظیر «اوانو»، «همات»،«VSAS»  و «گردشگری دیجیتال» آشنا شوند.

منبع

انتهای پیام/

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

همراه اول غرفه برتر رویداد کیش اینوکس 1401

شرکت «حرکت اول» نیز در کنار سایر اعضای گروه همراه اول و در نقش سرمایه گذار جسورانه شرکتی با هدف توانمندسازی اکوسیستم دیجیتال و با محوریت هاب های سرمایه گذاری خود حضور داشت که یکی از فعال ترین سرمایه گذاران برای استارتاپ های ایران است.

غرفه همراه اول از سوی ستاد برگزاری رویداد «کیش اینوکس 2022» از نظر میزان بازدید به‌عنوان غرفه برتر اعلام شد.

بخوانید:  آخرین ساخته داریوش مهرجویی به زودی در پلتفرم