هم من و هم فدراسیون تمایل به ادامه همکاری داریم

سرمربی تیم‌ ملی هندبال کشورمان گفت: هم من و هم فدراسیون هندبال ایران تمایل به ادامه همکاری داریم.

سرمربی تیم‌ ملی هندبال درباره حریفان ایران گفت: در وهله اول نمی‌توانم چیزی بگویم. تا قبل از دیدارهای تدارکاتی هم عیار تیم مشخص نیست. البته روی کاغذ زمانی که گروه مشخص شد گفتم می‌توانیم شیلی را شکست دهیم و مقابل مونته نگرو پایاپای باشیم اما رقابت با اسپانیا دشوار خواهد بود. قالب بازیکنان ما تجربه تورنمنت بزرگ را ندارند و ممکن است هر اتفاقی در آن‌ مسابقات رخ دهد اما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا نتیجه خوبی بگیریم. قول مدال و حتی قول پیروزی زیاد نمی‌توانم بدهم. قولی که می‌دهم این است که با تمام وجود و قلبمان به داخل زمین پا بگذاریم و نتایج خوبی بگیریم.

انتهای پیام//

وی ادامه داد: نفر اول پویا نوروزی که فردا یا پس فردا اضافه می‌شود. نفر دوم شاهو است که در حال رایزنی با باشگاه او هستیم. سومین نفر هم سید بود که او را در اردو داشتیم و به دلیل آسیب او را از دست دادیم.


آیا این خبر مفید بود؟

وی در پایان در خصوص ادامه فعالیت در ایران توضیح داد: واقعا این روزها درگیر تمرین هستم. روزی دو جلسه تمرین داریم و گاهی به خاطر تمرینات عصبی می‌شوم. نظر فدراسیون برای ادامه همکاری است و نظر من هم همین است اما فعلا تمرکز را روی مسابقات و تورنمنت گذاشته‌ام.

منبع

وسلین: هم من و هم فدراسیون تمایل به ادامه همکاری داریم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ وسلین وویوویچ، سرمربی تیم ملی هندبال در آخرین اردوی تیم ملی قبل از اعزام به مسابقات قهرمانی جهان مردان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: چهار پنج روز دیگر تمرینات ادامه دارد. از عملکرد بازیکنان رضایت دارم و انگیزه را در تک تک آنها می‌بینم. چند روز دیگر به کمپ تمرینی می‌رویم و چند دیدار تدارکاتی از جمله تیم ملی کره داریم. 22 دی در اولین دیدار مقابل شیلی به میدان‌می‌رویم.