هم نشینی جوانان جمعیت هلال احمر قزوین با عنوان بزمینه مهر


هم نشینی جوانان جمعیت هلال احمر قزوین با عنوان بزمینه مهر

سرپرست معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین از هم نشینی اعضای جوانان این جمعیت به مناسبت دهه کرامت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ هم نشینی دختران فعال واحد جوانان شهرستان قزوین با همکاری دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان به مناسبت روز دختر با عنوان بزمینه مهر با حضور استاد روانشناس دکتر اکبری و حجت الاسلام مفیدی کیا مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با برگزاری اردوی یک روزه در دیورش اجرا شد. 

علیرضا جاهد سرپرست معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین در این نشست گفت: دختران سرزمین ایران باید اخلاق و رفتار حضرت معصومه (س) را در زندگی خود الگو قرار دهند و در مسیر ایشان حرکت کنند و از کرامت این حضرت سررشته بگیرند.

وی افزود: حضرت فاطمه معصومه (س) ولی نعمت ما ایرانی هاست و جوانان این جمعیت می توانند از طریق زندگی این حضرت الگو برداری کرده و راه خود را نسبت به انسانیت و از خودگذشتگی پیدا کنند.

photo_2023-05-25_20-43-57 (2)

در ادامه در این نشست حجت الاسلام ابوالفضل مفیدی کیا مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قزوین عنوان کرد: دختران هلال جزو پاک ترین، مهربان ترین و فداکارترین دختران این مرز و بوم هستند و تلاش های این عزیزان در زمان حوادث و همچنین برای تسکین آلام بشری و بشردوستی مثال زدنی است.

وی افزود: همیشه و هرجا شاهد فداکاری و از خودگذشتگی این نیروهای داوطلب هستیم به همین جهت امسال به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و گرامیداشت روز دختر جمعیت هلال احمر این شهرستان با برگزاری اردوی یک روزه برای اعضا داوطلب تلاش کرد که گوشه ای از زحمات این عزیزان را جبران نماید تا انگیزه ای برای فعالیت بیشتر این نیروهای جوان و پویا ایجاد شود.

بخوانید:  صدرنشینی بانوان شیشه قزوین در لیگ برتر هندبال

اکبری استاد و روانشناس نیز در ادامه این نشست گفت: با آگاهی می توان جهل را از بین برده  و آن را مدیریت کرد اما جهل مرکب، انسان، خانواده و جامعه را از بین می برد و هر فردی که بر جهل خود نادان باشد دچار جهل مرکب شده است.

photo_2023-05-25_20-43-57

وی افزود: کلمه کرامت از تکریم آمده یعنی جایگاه رفیع انسانی و حفظ عزت نفس که خداوند حس ارزشمندی نسبت به خود را در همه انسان ها نهادینه کرده که ما انسان ها برای دستیابی به کرامت انسانی خود باید به سراغ خودشناسی رفته و در ابتدا خود را به معنای واقعی بشناسیم.

در پایان مراسم از دختران فعال واحد جوانان شهرستان قزوین توسط مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه جمعیت هلال احمر استان تجلیل شد.

انتهای پیام

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع