هنرمند هیچگاه دنبال کناره گیری از فعالیت های فرهنگی و هنری نیست

وی با بیان اینکه مدیران روابط عمومی مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد با داشتن روحیه جهادی و انقلابی می بایست 

انتهای پیام/

اسماعیلی تصریح کرد: مسئولان روابط عمومی به عنوان یکی از مهمترین ارکان رسانه ای دولت باید جهاد تبیین و بازسازی انقلابی ساختار فرهنگ را سرلوحه فعالیت جهاد تبیین و بازسازی انقلابی ساختار فرهنگ را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش از ظهر امروز سه شنبه بیست و نهم آذر در نشست سراسری مدیران روابط عمومی های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه کشور امروز با جنگ گسترده رسانه ای و به عبارت بهتر تروریسم رسانه ای مواجه است، گفت: رسانه های معاند در این شرایط مثل یک نیروی نظامی عمل می کنند با این تفاوت که افکار و اذهان را با ابزار تحریف بمباران می کنند و به دنبال ایجاد شکاف در جامعه و تعمیق آن هستند.

وی ادامه داد: روابط عمومی های مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می بایست در ایجاد فضای همدلی و امیدبخشی به جامعه و پیشقدم باشد و ارتباط با شبکه توانمندی از نیروهای جهادی، انقلابی و مردمی در این مسیر می تواند کمک کننده باشد.


آیا این خبر مفید بود؟

اسماعیلی با اشاره به جریاناتی که از سوی رسانه های معاند در تهدید اهالی فرهنگ و هنر برای کناره گیری از فعالیت های هنری به راه افتاده است، اشاره کرد و افزود: خوشبختانه خیل عظیمی از هنرمندان عاشقانه به کشور خدمت می کنند از سویی  هنرمندان عزیز جزئی از خانواده بزرگ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند و هر هنرمندی که قلبش برای منافع ملی کشورش می تپد، هیچگاه دنبال کناره گیری از فعالیت های فرهنگی و هنری نیست و شخصا  نسبت به آینده فرهنگ و هنر این سرزمین امیدوار هستم و مسلما جشنواره های فجر نیز همانند رویدادهای فرهنگی و هنری اخیر با استقبال گسترده مردم و هنرمندان مواجه می‌شود.

بخوانید:  مراسم با شکوه روز ملی ایران در مادرید برگزار شد
به جایگاه فعلی خود به یک فرصت بنگرنند، گفت: با روحیه جهادی می توان تهدیدات را به فرصت تبدیل کرد که در آینده فرصت های از دست رفته جایگاه خدمتگزاری تبدیل به حسرت نشود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، بازسازی انقلابی ساختار فرهنگ را مطالبه اصلی رهبری معظم انقلاب دانست و گفت: مراد ایشان از ساختار فرهنگ، گزاره های اصلی، نگرش ها و باورهای جامعه ایران است که بازسازی آن باید مورد توجه قرار گیرد.

وی همچنین افزود: فعالیت امروز دشمن محصول کار برنامه ریزی شده چند دهه ای است که اتفاقا در دهه های گذشته در بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها با عناوین تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی، ناتو فرهنگی و جنگ نرم تبیین شده است.

اسماعیلی یادآور شد: از منظر رهبر معظم انقلاب اسلامی، دشمن به دنبال قبضه افکار عمومی است و بر این اساس دستور بازآرایی رسانه ای و جهاد تبیین را صادر فرمودند.

وزیر فرهنگ ادامه داد: دشمن تلاش می کند جامعه منسجم ایران، نسبت به گذشته و افتخارات خود دچار تردید و نسبت به آینده دچار ناامیدی شود و در نتیجه آن، رخوت و سکون بر جامعه حاکم شود.

وزیر فرهنگ با اشاره به دوران حضور آیت الله رئیسی در جایگاه ریاست قوه مجریه کشور گفت: فعالیت های قوه قضاییه در دوران مسئولیت آیت الله رئیسی به نقطه امید مردم تبدیل شده بود و دشمن می دانست با حضور ایشان در جایگاه ریاست جمهوری دچار چالش جدی خواهد شد و به همین خاطر  وارد جنگ گسترده علیه مردم ایران شد.

بخوانید:  استقبال میهمانان غدیر ازموکب پذیرایی در باب الرضای تهران

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع