هواداران باید در روزهای سخت حامی نکونام باشند/ سرپرست استقلال نمی‌شوم

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

قربانی: هواداران باید در روزهای سخت حامی نکونام باشند/ سرپرست استقلال نمی‌شوم


مدافع اسبق استقلال در پایان در واکنش به اینکه آیا امکان دارد به عنوان سرپرست به این تیم اضافه شود، گفت: آقای طاهری زحمت می‌کشد و نمی‌دانم هدف از جا به جایی او چیست اما سرپرستی کار من نیست و حاضر نیستم سرپرست شوم.

منبع

قربانی ادامه داد: نمی‌گویم حمایتی در این سال‌ها وجود داشته یا نداشته. بعضا حمایت‌هایی بوده و ما دیده‌ایم برخی هوادار یک تیم هستند اما می‌خواهم این را بگویم که من طرفدار و مدیر نباید اشتباهات را باور نکنیم و مشکلات را به گردن دیگران بیندازیم. این مسائل در درازمدت به فرهنگ صدمه می‌زند و متاسفانه یک سری از پیشکسوتان هم به این مساله دامن می‌زنند. منظور من آنهایی هستند که برای نشان دادن خود در رسانه‌ها چنین حرفی می‌زنند و این جو را خراب می‌کنند این مسائل در نهایت روی عملکرد تیم هم تاثیرگذار است.


بخوانید:  رویداد ارائه طرح تخصصی مستند برگزار می‌شود

وی افزود: هواداران استقلال به خوبی از نکونام حمایت می‌کنند. آنها همیشه در ابتدای فصل همیشه حمایت می‌کنند اما این هنر نیست. باید در مواقع سخت تیم حمایت شود.


آیا این خبر مفید بود؟

پیشکسوت استقلال در ادامه توضیح داد: وقت زیادی از دست نرفته است و هیچ تیمی به آن شکل تمرینات را شروع نکرده. به نظرم همین حالا می‌توانند تمرینات را آغاز کند و بازیکنان مورد نظر هم جذب شود. باید به نظر سرمربی احترام بگذاریم تا او بر اساس لیستش نفرات مد نظر را جذب کند. ممکن است ۱۰ بازیکن جذب شوند که ۳ بازیکن به آن شکل نتوانند خود را با شرایط وفق دهند. طبیعی است. اما امیدوارم به سراغ بهترین‌ها بروند.

انتهای پیام/

پیشکسوت آبی‌پوشان تهرانی نظرات خود در خصوص تغییرات روی نیمکت این تیم را اعلام کرد.