هیئت اسکیت کرمان جزو ۴ هیئت برتر کشور

رئیس هیئت اسکیت استان کرمان ابراز امیدواری کرد، با پایان دوره هشت ساله ریاستش، بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده، در بین سه هیئت برتر کشور قرار گیرند.

او افزود: مسئولان هیئت اسکیت در تمام این سال ها، هیچ گاه منافع شخصی خود را مقدم بر منافع گروهی نداشته اند، همیشه به دنبال توسعه ورزش اسکیت استان بدون کوچکترین چشم داشت و نگاه شخصی بوده‌اند.

او تأکید کرد: تلاش می‌کنیم با کمک همه عزیزان، نقاط ضعف این هیئت را تا جایی که زمان اجازه دهد، برطرف می‌کنیم.

او تصریح کرد: علاقه مندم در همه مراسم و آیین‌های هیئت اسکیت استان کرمان، مدیران کل وقت اداره کل ورزش و جوانان استان، معاونین و مدیران ستادی در جمع خانواده اسکیت حضور داشته باشند که به لطف خداوند تا به امروز رقم خورده است.

همچنین در این مراسم، معارفه سه تن از روسای هیئت شهرستان‌های رودبار جنوب، فهرج و بردسیر نیز انجام شد.

انتهای پیام

در پایان از سوی پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان از زحمات امیررضا آشورماهانی عضو هیئت رئیسه فدراسیون و رئیس هیئت اسکیت استان کرمان قدردانی شد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ امیررضا آشورماهانی در همایش تجلیل از اعضای هیئت اسکیت استان کرمان و روسای شهرستان‌ها که به مناسبت دهه کرامت و ولادت امام رضا (ع) با حضور پاریزی مدیرکل و معاونین اداره کل ورزش و جوانان و اعضای هیئت اسکیت استان کرمان در محل هتل ایرانگردی کرمان برگزار شد، ضمن خیرمقدم به حضار شرکت کننده در این آیین، دهه کرامت را که با ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) آغاز و با ولادت حضرت امام رضا (ع) خاتمه می‌یابد را گرامی داشت و با اعلام اینکه بیش از ۸ سال افتخار خدمتگزاری در این هیئت را دارم، بیان داشت: طی این مدت به واسطه تلاش‌هایی که انجام شده، اتفاقات بسیار ارزشمندی برای هیئت استان کرمان چه در سطح استانی و چه در سطح ملی رقم خورده است.

بخوانید:  اراک میزبان ششمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر کشور

آشورماهانی تصریح کرد: به لطف خداوند متعال، توانسته ایم امروز به عنوان خدمتگزار هیئت اسکیت استان کرمان و نماینده سایر هیئت‌های اسکیت کشور، هیئت اسکیت استان را طی ۸ سال متوالی در بین هیئت‌های اسکیت برتر کشور داشته باشیم.

آشورماهانی، پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان را حامی همه رشته‌های ورزشی استان دانست و گفت: وی همچنان حامی رشته اسکیت نیز بوده، هست و خواهد بود و امیدواریم همه مسئولان اداره کل همواره حمایت خود را از این رشته ورزشی داشته باشند.


آیا این خبر مفید بود؟

او بیان داشت: آخرین رتبه‌ای که هیئت اسکیت استان کرمان طی اعلام رسمی فدراسیون کسب کرده، جزو چهار هیئت برتر کشور بوده است.

آشورماهانی به تلاش‌های صورت گرفته از سوی مسئولان اسکیت استان و شهرستان‌ها اشاره کرد و افزود: این عزیزان بخش زیادی از عمر خود را صرف توسعه ورزش اسکیت استان کرمان کرده اند؛ لذا روزی که به عنوان رئیس هیئت اسکیت استان کرمان انتخاب شدم، با خود قول دادم که از این تلاش‌ها در چنین مراسم و آیین‌هایی تجلیل کنم؛ هر چند ممکن است توان مالی هیئت اسکیت استان کرمان متناسب با نوع خدماتی که این عزیزان داشته اند، نبود؛ ولی بر حسب وظیفه سعی کرده ایم این کار انجام شود که تنها سال ۱۴۰۱ به دلیل اتفاق ناگواری که قبل از عید رخ داد و به دنبال آن بالگرد حامل وزیر ورزش و جوانان و مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان و همراهانشان دچار سانحه شد، بر حسب اجبار مجبور شدیم مراسم را به بعد از بهبودی کامل مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان موکول کنیم.

بخوانید:  اجتماع بزرگ 10 هزار نفری خادمان رضوی در تهران برگزار می شود

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع

آشورماهانی تصریح کرد: تقاضا دارم، وحدت و یکپارچی که امروز در ورزش اسکیت استان ایجاد شده را به عنوان یک ابزار در جهت مطالبه حق خود، مبارزه با انحصارطلبی، فساد و تمامیت خواهی استفاده کنیم تا اگر نقطه‌های تاریکی در ویترین افتخارات هیئت اسکیت استان کرمان وجود دارد به بهترین‌ها تبدیل شود و ما دیگر نقطه ضعفی نداشته باشیم.

او به پیشرفت‌های این هیئت در شاخصه‌های متعدد اشاره کرد و گفت: هیئت اسکیت استان کرمان در شاخصه‌های بسیاری از جمله آموزش، افزایش تعداد ورزشکاران سازمان یافته، افزایش سرانه فضای ورزشی، برقراری عدالت جنسیتی در برگزاری رویداد‌ها و فعالیت‌های ورزشی، راه اندازی هیئت‌های ورزشی در سطح شهرستان‌های استان، راه اندازی رشته‌های جدید التأسیس و مهمتر از همه جذب منابع مالی که یکی از ارکان اصلی مدیریت سازمان‌های ورزشیست (چه در بحث نقدی و چه غیرنقدی) توانسته است به پیشرفت‌های خوبی دست یابد.