هیچ قدرتی توان مقابله با انقلاب اسلامی را ندارد

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع

خرّم با اشاره به اقدامات دولت سیزدهم در حوزه‌های مختلف، گفت: آغاز ساخت 67 هزار واحد مسکن، پایان عملیات اجرایی بزرگراه‌های بستان‌آباد- سراب و خواجه- ورزقان و اجرای مرحله نهایی آزادراه تبریز- صوفیان و همچنین آسفالت‌ریزی 774 کیلومتر از راه‌های اصلی شامل 394 کیلومتر راه روستایی از فعالیت‌های انجام‌شده در این مدت بوده است.


آیا این خبر مفید بود؟

وی خاطرنشان کرد: این را در ۴۴ سال گذشته به اثبات رسانده‌ایم و مردم ما در مقابل تحریم‌ها و هجمه‌های مختلفی که هیچ نظام سیاسی تاب و توان مقابله با آن را نداشت، ایستادند و هر روز یک دستاورد جدیدی به جهان عرضه کردند.

خرّم با بیان اینکه ایران جزو ده کشور برتر در باشگاه علم و دانش جهان است، افزود: ایران امروز کشور مستقلی است که می تواند روی پای خود بایستد و بدون اینکه در مقابل دولت های ستمکار سر تعظیم فرود آورد به الگویی برای پیشرفت تبدیل شود.

 

وی در تشریح برخی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان آذربایجان شرقی، گفت: افزایش 57 درصدی شبکه آب شهری و 900 درصدی شبکه آب روستایی، بهره‌مندی تقریباً تمام روستاهای استان از نعمت برق و گاز، افزایش 10 برابری تولید محصولات باغی و 70 برابری محصولات گلخانه‌ای، تولید 100 درصد نیاز غذایی استان و صادرات محصولات غذایی و مقاوم‌سازی 14 هزار واحد مسکن روستایی تنها بخشی از دستاوردهای کم‌نظیر در استان است.

وی با تاکید بر اینکه باید عوامل شکل‌گیری و تداوم انقلاب را برای خودمان یادآوری و به نسل‌های آینده منتقل کنیم، افزود: مردم ما دوره حاکمیت سرتاپا وابسته طاغوت را که سراسر استبداد و دیکتاتوری به معنای واقعی بود، دیدند و پشت سر امام حرکت کردند و خداوند متعال به برکت مجاهدت آنان، انقلاب اسلامی را به این کشور عطا کرد.

بخوانید:  اعلام آخرین شرایط مصدومیت سرلک

 

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه بعد از انقلاب در آذربایجان شرقی هم پیشرفت‌های وسیعی ایجاد شده، افزود:  امروز ما در شاخص‌های توسعه، آمار و ارقام گویایی داریم؛ هرچند که مشکلاتی در حوزه اقتصاد داریم اما این مشکلات هم ناشی از توطئه‌های دشمنان ملت و نظام است.

خرّم با اشاره به اینکه شعار دولت سیزدهم، تحقق ایران قوی در پرتو رهنمودهای امام و رهبری است، افزود: این دولت، غیر از توانمندی های‌ملت و پشتوانه‌های عظیم دینی به چیز دیگری وابسته نیست و این مرزبندی دولت با دشمنان نظام و ملت است.

وی ادامه داد: در حوزه صنعت، قبل از انقلاب ۸۵۰۰ نفر شاغل بودند که امسال به ۱۵۰ هزار نفر رسیده و تعداد شهرک‌های صنعتی هم از یک شهرک در سال 57 به ۵۷ شهرک رسیده است.

وی گفت: در ایام دهه فجر امسال نیز بیش از 3300 طرح اشتغال‌زا در حوزه های مختلف با سرمایه‌گذاری حدود ۱۴ هزار میلیارد تومان در استان افتتاح می‌شود.

انتهای پیام

استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: برای درک عظمت انقلاب باید دستاوردهای آن را مرور کنیم و بدانیم که از کجا به کجا رسیده‌ایم؛ امروز در پرتو انقلاب، نظام‌سازی در کشور صورت گرفته و الگویی برای تحقق تمدن اسلامی برای ملت‌های مسلمان ایجاد شده است.

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، عابدین خرّم در مراسم  گرامی‌داشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در مصلای امام خمینی(ره) تبریز، اظهار داشت: انقلاب اسلامی برپایه اعتقاد به خدا، رهبری الهی و وحدت و یکپارچگی ملت شکل گرفت و با تکیه بر این سه رکن اساسی، تداوم یافته و هیچ قدرتی توان مقابله با آن را ندارد.

بخوانید:  بازدید رئیس جمعیت هلال‌احمر از مناطق زلزله زده خوى در استان آذربایجان غربى