هیچ چیز تمام نشده، خوشحالی ما تا امشب است

وی در پاسخ به این پرسش که در میان دو نیمه و در رختکن چه اتفاقی افتاد که پرسپولیس در نیمه دوم با نتیجه 4 بر 3 توانست برنده شود، گفت: اتفاق خاصی نیفتاد. فقط نتیجه باورمان نمی‌شد و غافلگیر شدیم، اما در بین دو نیمه و وقتی که وارد زمین شدیم، بچه‌ها را جمع و صحبت کردیم که آقا ما در نتیجه بازی 3 بر صفر عقب هستیم، به زمین برویم و بازی خودمان را راحت انجام بدهیم و از بازی کردن لذت ببریم. به بچه‌ها گفتیم دو سه یا هر چند گل توانستیم چه بهتر اگر باختیم هم فدای سرتان، چرا که کلی زحمت کشیدیم و حداقل می‌دانیم که تلاش‌مان را انجام دادیم. الحمدالله جواب داد و امیدوارم دیگر چنین اتفاقاتی نیفتد. خود ما را تا سرحد سکته بردند.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به اینکه آیا پرسپولیسی‌ها تصور می‌کردند استقلال خوزستان را به راحتی شکست می‌دهند و به همین دلیل رقیب را دست‌کم گرفته بودند، تصریح کرد: نه اصلاً اینطور نیست. فکر می‌کنم غافلگیر شدیم مخصوصاً روی گل دوم. روی گل اول یک اشتباهی انجام شد. گل دوم برای ما غافلگیری ایجاد شد. اما در هر صورت از هواداران تیم  تشکر  می‌کنم. خداراشکر مستحق این برد بودند و صبوری به خرج دادند. بعد هم کادر فنی و بازیکنان ما که حمایت کردند و توانستیم پیروز شویم. 

انتهای پیام/منبع

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره ناراحتی پورموسوی و دستیارش از عملکرد داور بابت اخراج بازیکن استقلال خوزستان، گفت: پنالتی اعلام شده  را که همه گفتند پنالتی بود. خطایی هم که روی اوستون ارونوف کنار خط اتفاق افتاد  آن هم فکر کنم پنالتی بود.

بخوانید:  پایان کار مرادی در گروه B دسته ۱۰۲کیلوگرم با کسب عنوان نخست

عالیشاه در مورد اینکه تدابیر کادر فنی پرسپولیس به خوبی جواب داده و عاملی شد تا بازیکنان با انگیزه برای جبران وارد زمین شوند، گفت: دانه، دانه بازیکنان چه درون زمین، چه روی نیمکت یا سکوها می‌دانند پیراهن چه تیمی را به تن کردند. چه من باشم، چه بازیکنی دیگر. من خیلی از بازی‌ها روی نیمکت بودم، ولی زمانی که به داخل زمین آمدم تمام توانم را گذاشتم. همان مطلبی که خدمت‌تان عرض کردم، چون برای تیم بزرگی بازی می‌کنم. بچه‌هایی که به‌عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شدند تلاش خودشان را انجام دادند و بچه‌هایی که در نیمه اول در زمین حضور داشتند، تلاش خودشان را انجام داده بودند. بقیه موارد دیگر بحث‌های فنی است.

وی راجع به اینکه دیگر سرنوشت قهرمانی در دست پرسپولیس است، عنوان کرد: هیچ چیز تمام نشده است. خوشحالی ما فکر می‌کنم، امشب تمام می‌شود و باید فقط به فکر بازی آینده باشیم.

«اعضای کادر فنی استقلال خوزستان اعتقاد داشتند بازیکن‌شان  اقدام به تکل نکرده بلکه سُر خورده است.»، عالیشاه در واکنش به این جمله خبرنگار، پاسخ داد: بازیکن سُر خورده است؟! می‌خواست سُر نخورد.

به گزارش برنا، امید عالیشاه بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر، اظهار داشت: تا وقتی ما در رکاب پرسپولیس شمشمیر می‌زنیم، قطعاً با تمام توان‌مان را وسط می‌گذاریم و برای پیروزی تیم می‌جنگیم. منظورم همچنان جنگیدن است. امیدوارم حالا برای این قضیه حاشیه ایجاد نکنند.