والیبال نیاز به انقلاب مدیریتی دارد/ تیم‌ ملی بازیکن شش دانگ می‌خواهد

وی افزود: تیم‌مان جوان شده و بسیاری از بازیکن‌های جوان ما نیاز دارند که توسط همین مربیان درست هدایت شوند. با توجه به اینکه امسال، سال شلوغی هم برای والیبال به شمار می‌رود باید حواسمان به این موارد از جمله آسیب دیدگی‌ها باشد. ما انتخابی المپیک و بازیهای آسیایی هانگژو را در پیش داریم که باید از حالا برای آماده نگه داشتن تیم برنامه داشته باشیم تا بتوانیم تمامی این مسیر را به درستی طی کنیم.


|

محمودی: والیبال نیاز به انقلاب مدیریتی دارد/ تیم‌ ملی بازیکن شش دانگ می‌خواهد

این کارشناس والیبال در ادامه و در واکنش به صحبت‌های محمد موسوی و اینکه مردم دیگر کمتر این رشته را دنبال می‌کنند، گفت: یک زمانی والیبال ایران توسط مرحوم یزدانی‌خرم و آقای داورزنی به روزهای اوج خود رسید ولی چند سالی است که این رشته پرطرفدار دیگر متوقف شده است. ما جوان‌های خوبی داریم که باید بهتر رصد شوند و این بازیکن‌ها را از نظر فرهنگی و شخصیتی درست تربیت کنیم و در نهایت باید معرفی مناسبی هم داشته باشیم.

بخوانید:  شماره 7 جدید استقلال مشخص شد

محمودی خاطرنشان کرد: تیم ملی بازیکن شش دانگ مثل سعید معروف و محمد موسوی می‌خواهد ما باید بتوانیم این ستاره‌های نسل جدید را به چنین بازیکن‌هایی تبدیل کنیم. در کنار اینها والیبال ما در شرایط فعلی نیاز به یک انقلاب مدیریتی دارد تا بتواند همه این کارها را انجام دهد.


آیا این خبر مفید بود؟

بازیکن سابق تیم ملی والیبال گفت: تیم‌ملی بازیکن شش دانگ مثل سعید معروف می‌خواهد.

منبع

بهنام محمودی بازیکن سابق تیم ملی والیبال در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، درخصوص وضعیت تیم‌ملی برای حضور در این دوره از رقابت‌ها اظهار داشت: تا آغاز رسمی مسابقات لیگ ملت‌ها تیم‌ملی یک فرصت یک ماهه دارد و از 27 فروردین هم اردوهای خود را آغاز کرده است. کادر بسیار با تجربه‌ای کنار تیم‌ملی کشورمان حضور دارد و اضافه شدن طلوع کیان، افشار دوست و مربی لهستانی هم قطعا شرایط را برای تیم‌ملی بهتر از همیشه خواهد کرد.