وحدت و انسجام مردم و مسئولان و حفظ هوشیاری رمز موفقیت است

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به فرارسیدن روز جهانی کودک گفت: در آموزه های دینی به رعایت حقوق کودک و توجه به تربیت آنها مورد تاکید قرار دارد و امیدواریم مجامع جهانی به نسل کشی و کودک کشی استکبار در یمن و سوریه حساس باشند و عکس العمل نشان دهند.


آیا این خبر مفید بود؟

آیت الله عابدینی با اشاره به فرا رسیدن هفته وحدت گفت: با تاکید مقام معظم رهبری مسایلی مانند تعصبات قومی و وابستگی های حزبی و جناحی که به وحدت ملی ما لطمه می زند یک سم و تهدید جدی است و باید مراقب باشیم دشمنان با تفرقه افکنی میان برادران شیعه و سنی به اختلافات دامن نزنند.

وی افزود: همه باید مراقب باشیم تا دشمنان با ایجاد تفرقه و دو دستگی به اهداف شوم خود نرسند.

منبع

وی یادآورشد: عشایر و روستاییان از نیروهای مولد و تاثیرگذار در تولید هستند که می توانند به افزایش ثروت در کشور نیز کمک کنند.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین گفت: حفظ وحدت و انسجام مردم و مسئولان و هوشیاری در برابر دسیسه های دشمن در شرایط کنونی ضروری است.

امام جمعه قزوین با اشاره به وقایع اخیر کشور، تصریح کرد: دستگاه قضایی بایستی با افراد پشت پرده و مسببان اصلی این حادثه با قاطعیت برخورد کنند و مجازات افرادی که به بیت المال آسیب زدند شدید باشد.


|

وحدت و انسجام مردم و مسئولان و حفظ هوشیاری رمز موفقیت است

انتهای پیام  


خطیب جمعه قزوین یادآورشد: لازم است حجاب و عفاف در جامعه جدی گرفته شود و با فرهنگ سازی کاری کنیم تا همه مردم به این موضوع اهمیت دهند.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف