ورود سامانه بارشی جدید به کشور از 28 اسفندماه

گفتنی است، طی امروز تا سه‌شنبه آینده بارش‌ها در مناطق سردسیر و کوهستانی به‌شکل برف است. دمای هوا طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه در شمال کشور به‌طور محسوسی کاهش می‌یابد. آسمان تهران امروز قسمتی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد است که در برخی ساعت‌ها وزش باد شدید خواهد شد.

روز یکشنبه 28 اسفند با ورود سامانه بارشی به کشور در برخی مناطق شمال غرب، غرب، جنوب غرب، دامنه‌های زاگرس شمالی و شرق سیستان و بلوچستان و ارتفاعات کرمان بارش روی می‌دهد.

سه‌شنبه آینده یعنی در روز یکم فروردین 1402 بارش در مرکز، شرق و جنوب شرق به‌صورت پراکنده و در سایر مناطق قابل ملاحظه است.


|


ورود سامانه بارشی جدید به کشور از 28 اسفندماه

انتهای پیام/


به گزارش خبرگزاری برنا؛ مطابق پیش‌بینی کلی نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی، امروز در مناطقی از شمال غرب، سواحل دریای خزر، شمال شرق، شرق، جنوب شرق و دامنه‌های البرز و شنبه در خراسان شمالی ، شمال خراسان رضوی، خراسان جنوبی، شمال سیستان و بلوچستان و ارتفاعات کرمان بارش باران گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخوانید:  دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان _ فولاد نوین اهواز

منبع

روز دوشنبه گستره بارش‌ها در شمال غرب، مناطقی از غرب، سواحل دریای خزر، دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان‌های قزوین، البرز، تهران و غرب سمنان است. همچنین در خراسان جنوبی و نوار شرقی سیستان و بلوچستان نیز افزایش ابر و رگبار و رعدوبرق پراکنده روی می‌دهد.