وظیفه ما حمایت از کی‌روش است/ فوتبال پرتغال به ایران شباهت دارد

606


آیا این خبر مفید بود؟

ابراهیم تقی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص شرایط لیگ برتر فوتبال تا به امروز اظهار داشت: به نظرم لیگ امسال نسبت به سال گذشته رشد داشته و شاهد پیشرفت بوده‌ایم. امسال تیم‌های مدعی زیاد داریم و این اتفاق مهمی است. استقلال، گل گهر، فولاد، پرسپولیس و سپاهان مدعیان هستند و در هفته‌های گذشته ثابت کردند کیفیت لیگ افزایش پیدا کرده است.


آیا انتخاب کی‌روش انتخاب خوبی بود؟ تقی‌پور گفت: به هرحال کی‌روش انتخاب شده و وظیفه ما حمایت است. فدراسیون این انتخاب را انجام داده و باید به آن احترام بگذاریم تا در جام جهانی اتفاق مهمی را رقم بزنیم.

پیشکسوت فوتبال گفت: نسبت به چهار سال قبل گروه بهتری در جام جهانی داریم.

منبع

تقی‌پور درباره لیست اعلام شده از سوی سرمربی جدید تیم ملی عنوان کرد: انتخاب سامان فلاح توسط کی‌روش را انتخاب بسیار خوبی می‌دانم. فلاح همشهری من است و او را می‌شناسم. محبی فوق‌العاده بود و صادقی هم عملکرد خوبی داشت. آن‌ها جوان هستند و می‌توانند آینده فوتبال‌مان را تغییر دهند. لیست در مجموع لیست خوبی است اما می‌شد در آن اسماعیلی‌فر یا چند نفر دیگر را قرار داد اما به هر حال سلیقه سرمربی است. نظر اسکوچیچ چیز دیگری بود و نظر کی‌روش چیز دیگری. باید به هر دو احترام گذاشت.


|