ویژه برنامه‌هاى سیما در سومین سالگرد شهادت حاج قاسم + تیزر

*** شبکه جام جم

برنامه «یک و بیست» سه شنبه 13 دی ماه در سالروز شهادت حاج قاسم از 30 دقیقه بامداد پخش می شود. این ویژه برنامه که به صورت زنده از مزار شهید حاج قاسم سلیمانی پخش می شود شامل گفت و گو با افراد مرتبط با جبهه مقاومت است.

*** شبکه یک سیما

*** شبکه مستند

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ شبکه های سیما در مجموع با 100 عنوان برنامه در بیش از 14000 دقیقه در کنار مردم، سومین سالگرد شهادت سردار دلها را گرامی خواهند داشت.

برنامه های «شناخت» سه شنبه 13 دی ماه ساعت 24، «ما زنده به آنیم» تا 13 دی ماه ساعت 21:55 و «جان فدا» از 11 تا 13 دی ماه ساعت 12:30 از آنتن شبکه جهانی جام جم پخش می شود.

برنامه «قهرمان ملت» از شنبه تا پنج شنبه ساعت 20 پخش می شود.

«مثبت سلامت» گفت و گو کارشناس با همرزمان و دوستان حاج قاسم و پوشش برنامه ها و مراسم در کرمان پخش می شود. «مادر، کودک»، «ضربان» و «نماهنگ» های مرتبط با شهادت از جمله ویژه های شبکه سلامت است. دو مستند تامینی و مستند «دست حبیب» هر کدام به مدت 25 دقیقه پخش می شود.

مسابقه «سرباز حاج قاسم» هر شب ساعت 18پخش می شود. مسابقه «سرباز حاج قاسم» با تکیه بر اسم بزرگ سپهبد شهید و توجه به ویژگی‌ها و خصلت‌های حاج قاسم، روح جوانمردی و مقاومت را در مخاطبانی که بیش تر آنها جوان هستند تقویت و به شناخت بهتر او در بُعد نظامی، فرماندهی و عملیاتی کمک می کند.

انتهای پیام/

ویژه برنامه «وعده دیدار» از اول دی ماه هر شب ساعت 22:30 تقدیم مخاطبان می شود.این برنامه به تبیین شخصیت و ویژگی های حاج قاسم اختصاص دارد.

بخوانید:  افتتاح ۴۵ پروژه و آغاز عملیات اجرایی ۷ پروژه حوزه سلامت در هفته دولت

دوستداران شهید حاج قاسم سلیمانی برای شرکت در این پویش می‌توانند، از فعالیت‌های محبت‌آمیز و خیرخواهانه‌ای از نذر نان و شربت و نصب پرچم گرفته تا حفظ قرآن، نذر صلوات، آزادی زندانیان، سرکشی به آسایشگاه‌ها، اطعام نیازمندان، بخشش دیگران و … که به نیت حاج قاسم انجام می‌دهند، دل‌نوشته، عکس، صدا و تصویر ویدیویی تهیه کنند.

*** شبکه پنج سیما

«دوربین سلامت» در 10 برنامه گزارشی از پزشکان مرتبط با سپاه قدس و فعالیت های حاج قاسم از 10 تا 15 دی ماه از شبکه سلامت پخش می شود.

تولیدات کوتاه با محوریت «مردم در تشییع» از مزار حاج قاسم (نگین سلیمانی) از شنبه 10 دی تا چهارشنبه 14 دی ماه، ساعت 17:30 تا 18 از مزار حاج قاسم به روی آنتن می رود.

مستند «حواریون موصل» امشب، شنبه 10 دی ماه ساعت 23:30 به روی آنتن می رود.

*** شبکه سلامت

*** شبکه سه سیما

*** شبکه قرآن و معارف

مستند «آورتین» بهترین فیلم جشنواره تلویزیونی مستند روز سه شنبه 13 دی ماه به روی آنتن می رود.

برنامه «ملک سلیمان» از امروز تا پنج شنبه ساعت 20 و ویژه برنامه ای به نیت حاج قاسم از امروز تا چهارشنبه ساعت  19 نیز از این شبکه روی آنتن می رود.

*** شبکه چهار سیما

برنامه «صبحی دیگر» از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 با اجرای نیما کرمی منعطف با سالگرد شهادت سردار دل ها پخش می شود.

ویژه برنامه «نسل قاسم» ویژه ایام شهادت حاج قاسم با محوریت معرفی گروه های جهادی نوجوان محور، مربی گری این گروه های جهادی، معرفی ظرفیت ها، انجام کارهای خیر و جهادی به نیت حاج قاسم سلیمانی و برگزاری پویش نوجوانانه مرتبط با حاج قاسم هر شب از ساعت 19 تا20:30 روی آنتن شبکه امید است.

بخوانید:  بسته های آموزشی سرباز معلم باید داشته باشیم

برنامه « زاویه» روزهای دوشنبه و سه شنبه 12 و 13 دی ماه با موضوع معرفی جنبه های فکری و نظری رویداد شهادت حاج قاسم به روی آنتن می رود.

شبکه یک پویش #به_نیت_حاج_قاسم را هر روز ساعات 10:30 و 15 و 19 پخش می کند. این برنامه پویش خانوادگی به نیت حاج قاسم با هدف بازنمایی عشق و علاقه مردم به حاج قاسم و اقدامات خیرخواهانه ای که به نیت ایشان انجام می دهند.

«مرد میدان» از دوشنبه تا سه شنبه ساعت 23:30  و1:20 دقیقه بامداد ویژه شب شهادت حاج قاسم پخش می شود.

برنامه «مثل پدر» که از 4 دی هر شب ساعت 22:10 راهی آنتن شبکه دو شده است، با اجرای فاطمه افشاریان در یک گفت‌وگوی صمیمانه با فرزندان شهدا به خاطرات و ویژگی‌هایی از حاج قاسم سلیمانی می‌پردازد که کمتر شنیده شده‌اند.

«نسیما» دوشنبه و سه شنبه 12 و 13 دی ماه و «دیدی نو» منعطف به آثار مکتوب حاج قاسم و تشریح شخصیت حاج قاسم پخش می شود.

پوشش مراسم سالگرد سردار سلیمانی در سراسر کشور و پخش 6 تلاوت قرآن کریم در مراسم یادبود سردار سلیمانی از دیگر برنامه های این شبکه در سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی است.

*** شبکه نسیم

*** شبکه آموزش

*** شبکه امید

مینی سریال «بچه زرنگ» در 8 قسمت 30 دقیقه ای به زندگی شهدای مدافع حرم اختصاص دارد که در ایام شهادت حاج قاسم پخش می شود.

«پنجره باز» یک برنامه ترکیبی که با کارشناس پزشکی هم رزم حاج قاسم گفت و گو می کند. این برنامه به مدت 45 دقیقه 12 و 13 دی ماه به روی آنتن می رود.

مستندهای «سردار دل ها» یکشنبه تا پنجشنبه ساعت 11:25، «روایت شیدایی» شنبه تا جمعه ساعت  8:00 و «حاج قاسم» شنبه تا جمعه ساعت 14:25 روی آنتن شبکه قرآن می رود.

بخوانید:  تظاهرات مردم باربادوس در همبستگی با مردم فلسطین

برنامه «مردم نگار» که در 5 قسمت تهیه شده است که از 10 دی ماه ساعت 19:15 به بازخوانی روایت های مردمی درباره حاج قاسم اختصاص دارد. این برنامه با اجرای فاطمه افشاریان به روی آنتن می رود.

ویژه برنامه «قرار» یازدهم تا سیزدهم دی ماه ساعت 21 با اجرای امینیان به طور زنده از مزار حاج قاسم با رویکرد محافل زنانه، و با دعوت از همسران، دختران شهدا و شخصیت هایی که با حاج قاسم در ارتباط بودند، پخش می شود.

*** شبکه افق

*** شبکه دو سیما

برنامه «عصر نادر» به صورت زنده از محل شهادت حاج قاسم در فرودگاه بغداد با موضوع سردار سلیمانی و عرصه بین الملل سه شنبه ساعت 21:00 پخش می شود.

مستند «پاییز پنجاه سالگی» دوشنبه 12 دی ساعت 23 پخش می شود. این مستند بر مبنای کتابی به همین نام ساخته شده است. همچنین مستندهای «سلفی با ابومهدی»، «بوسه ای از ابومهدی» امشب و فرداشب ساعت 24 نیز از این شبکه پخش می شود.

برنامه «یک و بیست» از پنجشنبه هشتم دی ماه هر شب ساعت 21 از این شبکه تقدیم نگاه مخاطبان می شود. این برنامه با موضوع حاج قاسم در حوزه های مختلف اقتصاد، وطن و … تهیه شده است.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف


منبع
آیا این خبر مفید بود؟

این مجموعه مستند درام از امروز شنبه 10 دی ماه ساعت 21:15 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

برنامه «روایت حبیب» دوشنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت 18 پخش می شود. اجرای این برنامه را رسالت بوذری بر عهده دارد که در آن با همرزمان حاج قاسم گفت و گو می شود.