پادگان 06 برای عزاداری ماه محرم آماده می شود

 

کمالی زاده خاطرنشان کرد: برای تقویت فضای معنوی پادگان برافراشتن پرچم‌های مشکی در معابر آن ،طراحی و نصب بنرهای مناسبتی ، فضاسازی  مناسب برای این ماه در کنار اقدامات خدمات شهری و فضای سبز ، آسفالت مسیر عبور هیئت‌های عزاداران حسینی در صورت نیاز ، مناسب‌سازی و شستشو و پاک‌سازی مسیرها ، هرس درختان، جمع‌آوری نخاله‌های مازاد از معابر، لایروبی جوی‌ها و… در حال انجام است.

 

منبع

وی افزود: زنده داشتن حادثه کربلا برای تمامی اقشار به خصوص قشر جوان جامعه که گاها در معرض تهاجمات فرهنگی و غرب گرایانه قرار می گیرند، باعث می شود هویت اسلامی جامعه حفظ گردد.

پادگان 06 برای عزاداری ماه محرم آماده می شود

شهردار منطقه ۴در پایان اضافه کرد : برگزاری هرچه بهتر و شایسته تر این ایام بزرگ وظیفه بسیار مهم مدیریت شهری منطقه ۴ است و این مجموعه  تمام توان و تلاش خود را به کارگرفته تا مراسم عزاداری سالار شهیدان به بهترین نحو برگزار شود.


آیا این خبر مفید بود؟

شهردار منطقه ۴ درخصوص آماده سازی پادگان 06 برای عزاداری ماه محرم گفت: پادگان‌ها فضاهایی هستند که برخی از جوانان به دلایل سختی دوران سربازی، حس خوبی نسبت به آن‌ها ندارند، اما در شب‌های ماه محرم، پادگان ۰۶ ارتش در چهارراه پاسداران، محل دلدادگی‌ جوانان با سیدالشهدا (ع) می شود.

بخوانید:  سه شنبه های مطالبه گری؛ بستری برای گفتگو جوانان گلستانی با مدیران

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف