پارک”خلیج فارس” رونق گردشگری و اقتصادی را به ارمغان خواهد آورد


گذر گردشگری خلیج فارس، شامل فضای سبز، پیاده‌راه، پارکینگ، مبلمان و غرفه‌های سرمایه‌گذاری خواهد شد که در مجاورت اروندرود و در بلوار ساحلی اروند آبادان پس از اسکله صیادی، بنا نهاده می‌شود.

انتهای پیام/

او ضمن اشاره به انجام مراسم کلنگ‌زنی پروژه احداث پل جدید خرمشهر(پل شهدای اروند) که اسفند ماه 1401برگزار شد، گفت: پارک خلیج فارس در امتداد اروند رود و در فضایی که ظرفیت گردشگری و سرمایه‌گذاری مناسبی دارد، احداث و تقدیم مردم شریف منطقه آزاد اروند خواهد شد.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: گذر گردشگری خلیج فارس ضمن بهره برداری ساکنین اروند از این زیر ساخت تفریحی و گردشگری، زمینه جذب گردشگر از سراسر استان‌ و کشور نیز فراهم خواهد شد که رونق اقتصادی به ارمغان خواهد آورد.

به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، علی زارعی در مراسم کلنگ زنی پروژه احداث پارک 20 هکتاری خلیج فارس آبادان که با حضور مسوولان مربوطه شهری و استانی در مجاورت اروند رود برگزار شد، اظهار کرد: در راستای تحقق مسوولیت‌های اجتماعی سازمان منطقه آزاد اروند، از محل درآمدهای سازمان، منابعی را برای توسعه شهرهای آبادان و خرمشهر تعیین کرده و بر اساس آن، بر آنیم تا تحولی در زمینه ساختاری و زیرساختی منطقه ایجاد و شاخص رفاه شهروندان نیز مشمول ارتقاء شود.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف


|