پرداخت تسهیلات ویژه به پزشکان در بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی

کردستانی پرداخت تسهیلات و حمایت مالی از پزشکان را بر خود فرض دانست ، اذعان داشت: بر اساس این تفاهم نامه مشترک بانک توسعه تعاون مکلف شده است که در قبال یک سری تعهدات از سوی سازمان نظام پزشکی تسهیلات لازم و معرفی شده از سوی این سازمان را در اسرع وقت پرداخت نماید.

کردستانی در تبیین جزئیات این فرصت تسهیلاتی اظهار داشت: تسهیلات خرد، وام قرض الحسنه، تسهیلات خرید تجهیزات پزشکی و تعمیر و بهسازی محل فعالیت ، تسهیلات خرید دفتر فعالیت یا ودیعه اجاره محل فعالیت از جمله انواع این تسهیلات است.

پرداخت تسهیلات ویژه به پزشکان در بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی

انتهای پیام

مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی از پرداخت تسهیلات ویژه به پزشکان در راستای اجرای تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین این بانک و سازمان نظام پزشکی کشور خبر داد.

بخوانید:  گل اول رم به سویا توسط دیبالا+فیلم

منبع

کردستانی در ادامه خطاب به مدیران سازمان نظام پزشکی آذربایجان شرقی گفت: 22 شعبه بانک توسعه تعاون در سراسر استان آمادگی دارد تا در صورت مراجعه پزشکان و معرفی سازمان نظام پزشکی این تسهیلات را در اختیار آنان قرار دهد.

 بر اساس اعلام منابع موثق در حال حاضر 14 هزار نفر پزشک در تبریز و جمعا 20 هزار نفر پزشک در سراسر استان آذربایجان شرقی عضو سازمان نظام پزشکی استان می باشند.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف