پرداخت هزینه ارتودنسی با بیمه و انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی

بهترین متخصص ارتودنسی می تواند بالاترین کیفیت درمان را به مراجعه کنندگان ارائه دهد.

 • نوع ناهنجاری و شدت آن: فاصله بین دندانی، کج بودن دندان از جمله  ناهنجاری های ساده بوده  و overbite، underbite، dental crowding از جمله ناهنجاری های پیچیده دندانی می باشد. هرچه قدر شدت این مشکلات بیشتر باشد، کار برای بهترین متخصص ارتودنسی سخت تر شده و هزینه افزایش پیدا می کند.

 • با توجه به میزان پیچیدگی فرآیند ارتودنسی، انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی از اهمیت بالایی برخوردار است. بهترین راه برای تشخیص یک پزشک متخصص، استفاده از تجربیات مراجعه کنندگان، مشاهده نمونه کارها، میزان تجربه و تجهیزات استفاده شده می باشد. در ادامه به، آیا بیمه هزینه ارتودنسی را می دهد یا خیر؟ و راهنمای انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی در تهران ، پرداخته می شود.

  راهنمای کامل انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی در تهران

  با توجه به موارد گفته شده در ارتباط به اینکه آیا بیمه هزینه ارتودنسی را می دهد و اینکه بهترین متخصص ارتودنسی در تهران چگونه انتخاب می شود و چه تاثیری بر روی هزینه ها می گذارد، سیمادنت کلینیک ، با داشتن بیش از 13 سال سابقه تخصصی در انجام انواع روش های ارتودنسی، همچنین با در اختیار داشتن پزشکان حرفه ای و با تجربه و تجهیزات پیشرفته، می تواند انواع خدمات دندانپزشکی را در اختیار افراد قرار دهد.

  به طور کلی، پرداخت هزینه ارتودنسی با بیمه، ابتدا به نوع ارتودنسی (زیبایی یا درمانی) و سپس به نوع بیمه انتخاب شده، بستگی دارد. بعضی از شرکت های که خدمات بیمه تکمیلی ارائه می دهند، ممکن است تا حدی، هزینه ارتودنسی را پوشش دهند. البته این پوشش دهی فقط در موارد خاص به دلیل ناهنجاری های زیاد دندانی و فکی ممکن است. به طور کلی، بیمه هزینه ارتودنسی را نمی دهد! اما چرا؟ به دو دلیل:

  بخوانید:  انجام دو پرواز فوق العاده به فرودگاه نجف برای بازگرداندن زائران ایرانی از عراق

   هدف سیمادنت کلینیک، بهبود وضعیت بهداشت دهان و دندان است. همچنین قابلیت پرداخت اقساطی هزینه ارتودنسی را هم کرده است تا بتواند تا حدی، از فشار مالی وارد شده بر روی مراجعه کنندگان، بکاهد. کلینیک سیمادنت با سرمایه گذاری بر روی فناوری های پیشرفته و ایجاد کادر درمانی متخصص، می تواند تمامی خدمات دندانپزشکی را با بالاترین سطح کیفیت در اختیار افرا قرار دهد.

  برای انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی در تهران، استفاده از راهکارهای زیر می تواند سودمند باشد:

  1. ارتودنسی دندان (Orthodontics)، هم جنبه درمانی و هم زیبایی دارد که می تواند باعث تراز بندی و زیبایی دندان ها شود. انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی و هزینه این عمل، 2 فاکتور از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه شود. با توجه به بالا بودن هزینه ارتودنسی، در شرایطی خاص، ممکن است بخشی از هزینه توسط بیمه پرداخت شود.

   سن: هزینه ارتودنسی برای کودکان خیلی کمتر از بزرگسالان می باشد. چراکه برطرف کردن ناهنجاری های نامبرده شده در کودکان، ساده تر است.

  2.    منبع

  با توجه به نوع و روش های انتخابی، ممکن است هزینه بالاتری دریافت شود. بهتر است به این نکته توجه شود، هزینه های ارتودنسی به طور معمول بالا هستند. بنابراین کیفیت درمان مهمترین موضوعی است که باید به آن توجه نمود.

 • جمع بندی

  از جمله تاثیراتی که بهترین متخصص ارتودنسی بر روی هزینه می گذارد، عبارت است از: